Nuty: nauka gry na skrzypcach

Mary Cohen: Superstart Violin 1 - The Complete Method (+ płyta CD) - szkoła gry na skrzypcach

61 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja Superstart Violin to przełomowy podręcznik do nauki gry na skrzypcach dla początkujących. Książka autorstwa Mary Cohen - jednej z czołowych brytyjskich nauczycielek gry na instrumentach smyczkowych, a to nowe wydanie stanowi kwintesencję jej wieloletniej pracy w nauczaniu i badaniach. Wydanie zapewnia solidne podstawy teoretyczne i praktyczne oraz zawiera wiele utworów o charakterze progresywnym. Do książki dołączona jest płyta CD zawierająca akompaniamenty fortepianowe do utworów zamieszczonych w publikacji.  Większość utworów z książek Superstart Violin , Superstart Viola i Superstart Cello jest ze sobą kompatybilna, co czyni tę publikację doskonałym źródłem do nauczania indywidualnego lub w grupie Tytuł: Superstart Violin 1 - The Complete Method (+ płyta CD)Autor: Mary CohenStopień trudności: dla początkującychInstrument: skrzypceNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Faber MusicFormat: 48 stron, A4, oprawa miękka + płyta CDJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780571524426 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN DVD 10 Szkoła na Cajon
AN DVD 12 Szkoła na Cajon
T-Rex Bloody Mary efekt do gitary
PWM Feliski Zenon, Grski Emil, Powroniak Jzef - Szkoa gry na skrzypcach cz. 2
Johannes Brahms

Johannes Brahms

Urodzony w 1833 roku w Hamburgu ten kompozytor żyjący w epoce romantyzmu był twórcą dzieł, kótre łączyły w znakomity sposób klasykę z romantyzmem. Od młodych lat grywał w tawernach, uczył się gry na wioloneczli oraz skrzypcach...

Wojciech Wieczorek

Wojciech Wieczorek

Nauke gry na skrzypcach kontynuował w poznańskiej Szkole Talentów w klasie Prof. Bartosza Bryły. Studia muzyczne ukonczyl w Hochschule für Musik und Medien Hannover w klasie Prof. Krzysztofa Węgrzyna.

Jakub Jakowicz

Jakub Jakowicz

Gry na skrzypcach uczył się u swojego ojca Krzysztofa Jakowicza, pod którego kierunkiem studiował w Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Był również ostatnim uczniem jednego z twórców polskiej szkoły skrzypcowej, prof. Tadeusza Wrońskiego.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl