Nuty: nauka gry na perkusji

Mark Guiliana: Exploring Your Creativity On The Drumset (+ audio i video online) - szkoła gry na perkusji dla średniozaawansowanych

125 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Podręcznik przeznaczony dla osób mających już pewne doświadczenie z perkusją, skierowany na rozwój kreatywności i improwizacji. Autor książki, Mark Guiliana, podzielił ją na cztery sekcje: D.R.O.P. - Dynamics, Rate, Orchestration and Phrasing (dynamika, szybkość, orkiestracja [instrumentacja], frazowanie). Po zapoznaniu się z treścią poradnika, będziesz mógł swobodnie wykorzystywać różne elementy techniki perkusyjnej oraz nabytą wiedzę do tworzenia efektownych kompozycji i improwizacji. W cenie książki jest dostęp do materiałów audio i wideo na stronie wydawcy, zawerające wspólne wykonania autora z Tim'em Lefebvre i Jason Lindnerem, z którymi wiele lat grał on w trio. Tytuł: Exploring Your Creativity On The Drumset Autor: Mark Guiliana Instrument: perkusja Wydawnictwo: Hal Leonard Format: 88 str, 229x305mm, miękka oprawa Język wydania: angielski ISBN: 9781495076404 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN DVD 12 Szkoła na Cajon
AN DVD 10 Szkoła na Cajon
Kramer Electronics VS-6EII 4x4 Video & Audio Matrix Switcher
Musoneo Peny Dostp - kursy video PL, wersja elektroniczna
Mikołaj Stroiński - kompozytor

Mikołaj Stroiński - kompozytor

Obok komponowania muzyki telewizyjnej i filmowej Mikołaj Stroiński z sukcesami komponuje ścieżki do popularnych gier video. Ostatnim, znaczącym projektem, jest muzyka do trzeciej części sagi o Wiedźminie – „Wiedźmin 3: Dziki Gon”.

Spotkanie z muzyką filmową w kawiarni „Papuga”

Spotkanie z muzyką filmową w kawiarni „Papuga”

Kawiarnia „Papuga” w Bielsku-Białej przez wiele lat sąsiadowała z bielską szkołą muzyczną stając się częstym miejscem spotkań zarówno uczniów jak i nauczycieli POSM. Chociaż kilka lat temu POSM został przeniesiony do nowego budynku nieco dalej od „Papugi” artyści postanowili ponownie pojawić się w k

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl