Nuty: nuty na keyboard

Love Songs - piosenki o miłości - nuty na keyboard

25 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Kolekcja piosenek o miłości w opracowaniu nutowym na keyboard, z opalcowaniem, z akordami gitarowymi i diagramami akordów oraz tekstami.Dodatkowo na końcu opracowania znajdują się tabele akordów dla keyboardów z automatycznym akompaniamentem (Yamaha, Korg, JVC, Technics, Casio, Hohner, Roland).Spis utworów: Kasztany - Zbigniew KoreptaJak się masz kochanie - zespół Happy EndNie kochać w taką noc - piosenka z filmu 'Ada, to nie wypada' - Aleksander ŻabczyńskiCóż wiemy o miłości - zespół TrubadurzyTango Notturno - Hans-Otto BorgmannOd nocy do nocy - z filmu 'Noce i dnie' - Roman ZiemlańskiMiłość w Portofino - Fred BuscalionePoemat - Zdenko FibichTrzy kwiatki Taka mała - Top OneKochana - Władysław DaniłowskiZejdź do gondoli - Jan StraussHawaj jest pięknyTaka jestem zakochana - Jacek Szczygieł Tytuł: Love SongsAutor: różniStopień trudności: dla początkującychInstrument: keyboard, gitaraNotacja muzyczna: zapis nutowy, akordy gitarowe, opalcowanieWydawnictwo: MarcusFormat: 40 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: M801512291   zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - 100 love songs (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Rni - After midnight. Jazz & Blues love songs (utwory na fortepian, wokal i gitar + CD)
AN Ziemlaski Roman ″Ballady rockowe″ piosenki na: keyboard, gitar, ukulele
AN Jakub Jasic Chwila z muzyk Tom 1 nuty na keyboard, ukulele, gitar
Katowice. NOSPR. Rejs po morzu miłości. Muzyka filmowa.

Katowice. NOSPR. Rejs po morzu miłości. Muzyka filmowa.

W niedzielny wieczór pod właściwymi sterami wypłynęła w rejs po morzu miłości Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach pod batutą Bassema Akiki.

EU TE AMO  Tomasz Spaliński& Rafał Jarczewski

EU TE AMO Tomasz Spaliński& Rafał Jarczewski

Bossy bywają spokojne, w średnim tempie i szybkie - ale zawsze nostalgiczne, uczuciowe, rozleniwione. jakieś takie 'od niechcenia' imo,ze przeważnie mówią nam o miłości.

Irmina Trynkos

Irmina Trynkos

Irmina Trynkos – pełna pasji i miłości do muzyki, polska skrzypaczka. Obecnie mieszka w Wielkiej Brytanii i rozwija karierę na arenie międzynarodowej.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl