Nuty: seria lick library

Lick Library - Ultimate Guitar Techniques - Rock Slide Guitar - Danny Gill - szkoła gry na gitarze elektrycznej (DVD)

126 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


W Rock Slide Guitar gitarzysta Danny Gill przygląda się sztuce gry glisand (ślizgów, slide'ów) na gitarze elektrycznej, z rockowego punktu widzenia. Wraz z zagrywkami, wzorami skal i akordami, Danny poprowadzi cię przez wiele ciekawych zagadnień technicznych, wspólnych dla wielkich, współczesnych gitarzystów. Poruszone zostaną między innymi takie tematy jak: vibrato, intonacja, wyciszanie i frazowanie. Każdy przykład jest prezentowany wraz z wysokiej jakości podkładem muzycznym, a następnie powoli demonstrowany z pełnym objaśnieniem zastosowanych skal i technik. Płyta zawiera także guitar jam tracks! Tytuł: Lick Library - Ultimate Guitar Techniques - Rock Slide GuitarAutor: Danny GillStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: gitara elektrycznaSeria: Lick LibraryWydawnictwo: Roadrock InternationalFormat: DVD, Region 0Język wydania: angielski ISBN: 5060088821428 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Carr Kenny ″Inside Guitar″ + CD
PWM Rni - 20 rock classics. Play guitar with... (utwory na gitar + CD)
AN Cichoski Leszek ″Blues Rock Guitar Workshop″ + 2 CD
Dunlop EVH Star Guitar Pick Tin, zestaw kostek gitarowych, 0.60 mm
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

Jerzy Żak – lutnista

Jerzy Żak – lutnista

Początkowo grał na gitarze klasycznej – studiował pod kier. A. Kowalczyka w Łodzi (dyplom 1979) oraz J. Tomasa w Alicante, Hiszpania, 1980-81. Od 1983 r. specjalizuje się w muzyce dawnej grając na historycznych instrumentach szarpanych – lutni, teorbie i gitarze XIX-wiecznej.

GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl