Nuty: nuty na gitarę

Leo Brouwer: Deux Airs Populaires Cubains - Deux Themes Populaires Cubains - nuty na gitarę klasyczną

64 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Leo Brouwer (Juan Leovigildo Brouwer Mezquida) to kubański kompozytor, gitarzysta, dyrygent. Publikacja zawiera cztery utwory jego autorstwa. Napisane w latach sześćdziesiątych i wydane przez Éditions Max Eschig w 1972 i 1978 roku, należą do gatunku - aranżacji popularnych piosenek na instrumenty solowe - szeroko obecnego w repertuarze na instrumenty szarpane od XVI wieku. W tych dwóch cyklach Leo Brouwer przerabia kubańską muzykę popularną z typową dla siebie instrumentalną oryginalnością. Nuty na gitarę klasyczną dla średnio-zaawansowanych. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Spis utworów: Dos aires populares cubanos- Guajira criolla- Zapateado Dos temas populares cubanos- Berceuse (Canción de Cuna), sur un thème de Grenet- Les yeux sorciers (Ojos brujos), sur un thème de Roig Tytuł: Deux Airs populaires cubains - Deux Thèmes populaires cubainsAutor: Leo BrouwerStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: gitara klasycznaNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Max EschigFormat: 16 stron, A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: francuskiISBN: 9790044095568 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - Favourite movie themes na saksofon (+ CD)
PWM Rni - It′s easy to play. New film themes na fortepian
PWM Violin play-along: Great Themes (muzyka filmowa na skrzypce + CD)
AN Szałko Z. ″Jak nastroić gitarę″ DVD
Leo Brouwer

Leo Brouwer

Urodził się w Hawanie w 1939 roku w rodzinie od lat związanej z muzyką. Studia muzyczne rozpoczął w swoim ojczystym kraju, a następnie wyjechał do Stanów Zjednoczonych, by tam w Julliard School w Nowym Jorku oraz na Uniwersytecie Hartford doskonalić swoje umiejętności.

Fender czyli jak brzmi legenda...

Fender czyli jak brzmi legenda...

Firmy muzycznej założonej przez Leo Fendera, po drugiej wojnie światowej, chyba nie trzeba przedstawiać. To pierwszy producent gitar elektrycznych i wzmacniaczy na szeroką skalę. Takie hasła jak Telecaster, Jaguar, Mustang, Precission Bass, Jazz Bass... oraz oczywiście Stratocaster, to słowa znane n

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl