Nuty: nauka gry na pianinie

Lang Lang Piano Method - Preparatory Level - poziom 0 - szkoła gry na fortepianie (+ audio online)

41 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Lang Lang: Szkoła na fortepian' to podręcznik do nauki gry na fortepianie, światowej sławy pianisty Lang Langa. Publikacja przedstawia materiały do nauki na  poziomie 0 (przygotowawczym). Książka wprowadza podstawy muzyki poprzez zabawne gry i zajęcia. Jest idealnym wprowadzeniem do podręczników na wyższych poziomach.  Zobacz wszystkie podręczniki w serii Lang Lang Piano Method w wersji angielskiej i polskiej.Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio zawierają klasyczne utwory w wykonaniu Lang Langa. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykuleTytuł: Lang Lang Piano Method - Preparatory Level Autor: Lang LangStopień trudności: dla początkującychInstrument: fortepianSeria: Lang Lang Piano MethodNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Faber MusicFormat: 32 str., A4, miękka oprawa, dołączony kod audio onlineJęzyk wydania: angielski ISBN: 9780571541676 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Lang Lang: szkoa na fortepian, poziom 2
PWM Lang Lang: szkoa na fortepian, poziom 3
PWM Lang Lang: szkoa na fortepian, poziom 1
Meinl MPP-12 Thomas Lang pad treningowy 12″
Jego Wysokość Steinway

Jego Wysokość Steinway

Grał na nim Rachmaninoff, Gershwin, Rubenstein i Horovitz. Zabrał go na swoje tournee po Stanach Paderewski. Dziś deklarują mu wierność Billy Joel, Lang Lang i Diana Krall. Steinway – bo to o nim mowa – jest nie tylko instrumentem, ale jakością samą w sobie...

Romuald Twardowski

Romuald Twardowski

Ur. w 1930 r. w Wilnie. Studiował grę na fortepianie i kompozycję w Wilnie i w Warszawie, a w Paryżu, pod kierunkiem Nadii Boulanger, chorał gregoriański i polifonię średniowiecza. Od 1971 r. wykłada na obecnym Uniwersytecie Muzycznym im. F. Chopina w Warszawie...

Zdalna lekcja fortepianu

Zdalna lekcja fortepianu

2010 Intel Visionary Conference in Washington fragment zatytułowany: Sztuka, wyobraźnia, innowacyjność Wideorozmowa prowadzona jest przez skype, a wizualizacja gry na fortepianie oraz generowanie zapisu nutowego tworzone jest za pomocą internetowego interfaceu MIDI.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl