Nuty: Nuty

Koncert podwójny na obój, harfę, orkiestrę smyczkową i perkusję - Witold Lutosławski

99 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Pozycja zawiera utwór "Koncert podwójny na obój, harfę, orkiestrę smyczkową i perkusję", którą Lutosławski skomponował w 1980 roku dla Heinza oraz Ursuli Holligerów. Jest to utwór mało znany, ale wart przypomnienia z uwagi na to, że kompozytor po raz pierwszy odchodzi tu od kilku stosowanych wcześniej zasad i stosuje elementy, które wydają się sprzeczne z jego estetyką. Nuty dla średniozaawansowanych.   Tytuł: Koncert podwójny na obój, harfę, orkiestrę smyczkową i perkusję Autor: Witold LutosławskiStopień trudności: dla średniozaawansowanychInstrument: obój, harfa, instrumenty smyczkowe, perkusja Notacja muzyczna: zapis nutowy, Wydawnictwo: PWMFormat: 118 str., N4, miękka oprawaJęzyk wydania: polski, angielskiISBN: 832242731X zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Lutosławski Witold - Najpiękniejszy Lutosławski na fortepian
Tama TDR-SW mata pod perkusje Southwestern 180 x200cm
Tama TDR-OR mata pod perkusje Oriental 180 x200cm
PWM Kulpowicz Witold - Etiudy na akordeon z. 1
Obój

Obój

Obój to instrument dęty drewniany z podwójnym stroikiem w kształcie lekko stożkowatej piszczałki o skali b-f2. Barwa dźwięku oboju jest bardzo miękka, lekko nosowa przypominająca nieco brzmienie instrumentów ludowych.

Tytus Wojnowicz - obój

Tytus Wojnowicz - obój

Studiował m.in. w Akademii Muzycznej w Warszawie oraz we Freiburgu w Niemczech. Od 1989 r. gra z Warszawskim Kwintetem Dętym, z którym nagrał 2 płyty i koncertował w Niemczech, Holandii, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Czechach, Słowacji, na Tajwanie i w USA (m.in. w Carnegie Hall).

Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl