Nuty: nuty na klarnet

Koncert A-dur KV 622 na klarnet - Wolfgang Amadeusz Mozart

19 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Pozycja z serii 'Pedagogicznej' zawiera wyciag fortepianowy do 'Koncertu A-dur KV 622' Wolfganga Amadeusza Mozarta na klarnet. Jest to ostatni koncert na instrument solowy z towarzyszeniem orkiestry napisany przez Mozarta - dwa miesiące później kompozytor umarł. Koncert ten należy do podstawowej literatury pedagogicznej studiów muzycznych. Nuty dla średnio-zaawansowanych.   Tytuł: Koncert A-dur KV 622 na klarnet Autor: Wolfgang Amadeusz MozartStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: PWMFormat: 60 str., N4, miękka oprawaJęzyk wydania: polski, angielskiISBN: 8322419392 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Mozart Wolfgang Amadeus - Najpikniejszy Mozart na fortepian
LD Systems ZONE 622 2-strefowy mikser 19″, 1U
PWM Mozart Wolfgang Amadeus - Mae utwory wielkich mistrzw na akordeon
EVH Wolfgang Bridge Pickup, Black przetwornik
Wolfgang Amadeusz Mozart

Wolfgang Amadeusz Mozart

Urodzony w 1756 roku w Salzburgu Wolfgang Amadeusz Mozart przeszedł do historii jako niepowtarzalny kompozytor, geniusz, jeden z trzech klasyków wiedeńskich. Jego ojciec skrzypek od razu zauważył talent swojego syna, który już w wieku 4 lat grał proste melodie na klawikordzie.

klarnet

klarnet

Klarnet to instrument dęty drewniany, skonstruowany na przełomie XVII i XVIII wieku. Brzmienie klarnetu jest ciepłe, barwa soczysta, dźwięk ciemny w niższych, a wyraźny w wyższych rejestrach.

Requiem d.moll Gabriel’a Faure- msza żałobna dodająca otuchy

Requiem d.moll Gabriel’a Faure- msza żałobna dodająca otuchy

Po raz pierwszy usłyszałam Requiem Faure mając lat czternaście. Wówczas cała moja percepcja skupiona była na twórczości jednego z klasyków wiedeńskich, twórcy najbardziej znanej mszy żałobnej - Wolfgang’a Amadeus’a Mozart’a.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl