Nuty: Nuty

Komeda - Osobiste życie jazzu - Magdalena Grzebałkowska

44 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Komeda - Osobiste życie jazzu' Magdaleny Grzebałkowskiej, autorki bestsellera 'Beksińscy. Portret podwójny' to historia życia jednego z najwybitniejszych polskich muzyków, którego kołysankę z filmu 'Dziecko Rosemary' zna cały świat.Większość tego co wiemy o Komedzie to wspomnienia jego żony. Autorka przemierzyła Rosję, Stany Zjednoczone i państwa skandynawskie, aby poszukać prawdy o muzyku, dotarła do ostatniego żyjącego świadka tragicznego wypadku sprzed pięćdziesięciu lat i jako pierwsza przedstawiła jego wersję wydarzeń. Ukazała osobiste życie jazzu - Komedy i jego środowiska muzycznego, ich świat.To ujmujący portret pokolenia, dla którego jazz był najpiękniejszą – i często jedyną – namiastką wolności.   Tytuł: Komeda - Osobiste życie jazzuAutor: Magdalena GrzebałkowskaWydawnictwo: ZnakFormat: 448 str., 165x235 mm, twarda oprawa Język wydania: polskiISBN: 9788324053650     zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Osiecka Agnieszka - Wielki piewnik, tom IX ″Zielono mi″
Drum Workshop Statyw pod hihat 6000er Serie 6500UL
LD Systems FX 300 -procesor wokalowy
Arundos Stroik Saksofon altowy ″Birdy″ 2
4 Festiwal Muzyki Filmowej - dzień drugi - videoreportaż

4 Festiwal Muzyki Filmowej - dzień drugi - videoreportaż

Reportaż z koncertu Distant Worlds: music from FINAL FANTASY | Wiedżmin 2, wywiady z Joe Hisaishim, Masashi Hamauzu, Adamem Skorupą i Krzysztofem Wierzynkiewiczem, Magdaleną Miśką - Jackowską, Andrzejem Młynarczykiem

RENESANS

RENESANS

Renesans to zupełnie nowy okres w całej sztuce. Wraz ze zmniejszającym się wpływem Kościoła na życie kulturalne Europy muzyka rozkwita, staje się rozrywką, gdyż można słuchac koncertów nie tylko w kościołach, ale i również w pałacach czy zamkach.

Teatr Wielki w Łodzi: Wyśpiewane marzenia. „Nabucco”.

Teatr Wielki w Łodzi: Wyśpiewane marzenia. „Nabucco”.

Walka o wpływy , walka o władzę, o życie. Ogromnie się cieszę, że Teatr Wielki w Łodzi wpłynął na mój wybór i niedzielny wieczór spędziłam wśród bohaterów „Nabucco” Giuseppe Verdiego w tym właśnie teatrze.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl