Nuty: Nuty

Kolędy na kontrabas z fortepianem - Paweł Mazur

22 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Zbiór 16 najpiękniejszych kolęd polskich zaaranżowanych z myślą o średnio-zaawansowanych muzykach, na kontrabas z fortepianem. Publikacja zawiera nuty na fortepian oraz akompaniament kontrabasu w dwóch tonacjach. Zapis instrumentu solowego zawiera oryginalne teksty.Spis utworów:Lulajże, JezuniuJezus malusieńkiBóg się rodziGdy śliczna PannaCicha nocGdy się Chrystus rodziDzisiaj w BetlejemWśród nocnej ciszyMędrcy świataPrzybieżeli do BetlejemPójdźmy wszyscyW żłobie leżyMizerna, cichaDo szopy, hej pasterzeOj, MaluśkiTryumfy Króla Niebieskiego   Tytuł: Kolędy na kontrabas z fortepianem Autor: Paweł Mazur Instrument: kontrabas z fortepianem Stopień trudności: średnio zaawansowany Notacja muzyczna: zapis nutowy Wydawnictwo: Contra Format: A4, 12 str. miękka oprawa Język wydania: polskiISBN: 8372154724 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Stagg EDB 3/4 TR kontrabas elektryczny
Hoefner H50/4 B3/4 kontrabas 3/4 z futerałem
Ibanez UB804 MOB kontrabas elektryczny
Hoffmann MB-44 PY kontrabas 4/4
KONTRABAS

KONTRABAS

Kontrabas należący do instrumentów smyczkowych jest największym oraz wydającym najniższe dźwięki instrumentem pochodzącym z tej rodziny (większy i o dwie oktawy niżej grający instrument to oktobas, nie jest on jednak popularny i nie używa się go w orkiestrach).

Paweł Kukliński

Paweł Kukliński

Paweł Kukliński – skrzypce

Kwintet Warsaw Camerata

Kwintet Warsaw Camerata

Zespół tworzą liderzy sekcji orkiestry Warsaw Camerata: Adam Zarzycki – I skrzypce, Monika Kos-Nowicka – II skrzypce, Michał Styczyński – altówka, Jerzy Wołochowicz – wiolonczela i Małgorzata Kołcz – kontrabas.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl