Nuty: nuty na gitarę elektryczną

Jim Hall: Guitar Signature Licks - nuty i tabulatury na gitarę (+ audio online)

181 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Odkryj spokojną elegancką kolekcję jednego z najbardziej znanych gitarzystów jazzowych Jimma Halla. Każdy rozdział utworu zawiera dogłębną analizę oraz zapis w formie tabulatury. Nuty dla średnio zaawansowanych muzyków. Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio zawierają m.in. wersje demo oraz podkłady do zagrania każdego utworu i są w cenie książki. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Spis treści: 1. Angel Eyes 2. Autumn Leaves 3. Big Blues 4. Prelude To A Kiss 5. (All Of A Sudden) My Heart Sings 6. My Man's Gone Now 7. Scrapple From The Apple 8. St. Thomas 9. Tangerine 10. Things Ain't What They Used To Be 11. Without A Song 12. You'D Be So Nice To Come Home To Tytuł: Guitar Signature Licks - The Best of Django ReinhardtArtysta: Jim HallStopień trudności: dla średnio zaawansowanychInstrument: gitara elektrycznaSeria: Guitar signature licksNotacja muzyczna: zapis nutowy, zapis tabulaturowy, akordyWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 80 str., A4, miękka oprawa, w komplecie kod do audio onlineJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780634080258 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Szałko Z. ″Jak nastroić gitarę″ DVD
AN Papliski Adam - Tabulatury na harmonijk ustn z komentarzem
Rockbag PL pokrowiec na gitarę klasyczną
PWM Powroźniak Józef - Wybór etiud na gitarę, z. 3
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

Montserrat Caballé

Montserrat Caballé

Jej międzynarodowa kariera zaczęła się w 1965 roku. Poproszono ją, aby w krótkim czasie nauczyła się roli tytułowej do opery Geatano Donizettiego Lukrecja Borgia. Już pierwsza aria Caballé w Carnegie Hall zdumiała nowojorską publiczność.

GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl