Nuty: nauka gry na skrzypcach

Ivan Galamain: Principles of Violin Playing and Teaching - Sally Thomas - podręcznik do nauki gry na skrzypcach

84 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


"Principles of Violin Playing and Teaching" to znakomity podręcznik do nauki gry na skrzypcach, w której znany skrzypek Ivan Galamian dzieli się swoją wyjątkową filozofią nauczania oraz skutecznymi metodami ćwiczeń. Jako wieloletni profesor na renomowanej uczelni Juilliard, połączył aspekty zarówno rosyjskiej, jak i francuskiej szkoły gry na skrzypcach, tworząc system, który jest zarówno pomysłowy, jak i logiczny. Dzięki tej książce, czytelnicy otrzymują dostęp do tajemnic sukcesu Galamiana, którego nauczanie przyniosło zdumiewające rezultaty wśród uczniów na całym świecie, wielu z nich stało się najbardziej uznawanymi artystami koncertowymi i koncertmistrzami orkiestrowymi. Podręcznik ten przeznaczony jest zarówno dla nauczycieli gry na skrzypcach, jak i uczniów w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Zawiera on ogólne zasady oraz praktyczne wskazówki dotyczące wielu aspektów gry na skrzypcach, takich jak postawa, trzymanie instrumentu i smyczka, ruchy wibrato, intonacja, wzorce smyczkowania i wiele innych. Tytuł: Principles of Violin Playing and TeachingAutor: Ivan GalamainStopień trudności: dla początkujących średnio zaawansowanychInstrument: skrzypceNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Dover PublicationsFormat: 128 str, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780486498645 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - Playing with scales: Violin Level 1 (gamy na skrzypce)
Meinl MPP-12 Thomas Lang pad treningowy 12″
PWM Kenny G - A study of his compositions and playing style (+ CD)
Ortega TZSM/2 Thomas Zwijsen Signature gitara elektroklasyczna
Thomas Quasthoff - Artysta Wszechstronny

Thomas Quasthoff - Artysta Wszechstronny

Wszechstronni artyści z całą pewnością mają decydujący wpływ na rozwój i propagowanie kultury muzycznej. Poprzez swoją działalność wykazują, że to muzyka jest w stanie poruszyć ludzkie serca. Kompozytorzy, dyrygenci, śpiewacy – wszyscy odciskają swoje piętno na ostatecznym kształcie dzieła artystycz

Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

Atsuko Koga – flet

Atsuko Koga – flet

Urodzona w Fukuoce, w Japonii. Po ukończeniu nauki w Tokio, przeniosła się do Conservatoire National Supérieur de Musique et de Danse w Paryżu, gdzie ukończyła studia z wyróżnieniem.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl