Nuty: zeszyty nutowe

Henle Notes - Music manuscript notepad - zeszyt do nut A4 blok 100 stron notatnik nutowy 50 kartek do wyrywania 4 otwory na segregator

29 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Notatnik muzyczny A4 z oryginalną niebieską okładką Henle i papierem nutowym. Składa się ze 100 stron z 12 pięcioliniami i z 50 wyrywanych kartek. Papier posiada cztery dziurki dzięki czemu można bez problemu wyrwać kartki i umieści je w segregatorze.Tytuł: Henle Notes - Music manuscript notepadWydawnictwo: G. Henle VerlagFormat: 100 strony, A4, oprawa miękkaISBN: 9790201880167 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Zeszyt do nut/notatnik A4, 100 stron
AN Zeszyt do nut/notatnik dla perkusistw, A4, 100 stron
AN Zeszyt nutowy dla gitarzystw B5, 16 stron
AN Zeszyt do nut/notatnik Akordy + Harmonia, A4, 100 stron
Siergiej Prokofiew

Siergiej Prokofiew

Ten kompozytor i pianista sowiecki urodzony w Sonowce w 1891 roku jest jednym z najlepszych przykładów sowieckiej szkoły kompozycji. Jego twórczość wpłynęła na późniejszych artystów z jego stron takich jak Aram Chaczaturian czy Dymitr Kabalewski.

Anna Karasińska  -  sopran

Anna Karasińska  -  sopran

Ukończyła poznańską Akademię Muzyczną, a następnie dwuletnie studia podyplomowe w londyńskiej Royal Academy of Music pod kierunkiem Joy Mammen otrzymując dyplom z wyróżnieniem (Dip RAM).

TRANSATLANTYK TRWA

TRANSATLANTYK TRWA

Finał konkursu TRANSATLANTYK Film Music Competition, „A Death in Colombia” przy świecach w Rozbitku oraz ostatni seans Kina Kulinarnego.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl