Nuty: nuty na skrzypce

Grigoras Dinicu: Hora staccato & Pacsirta (Skowronek) pour violon et piano - nuty na skrzypce z fortepianem

46 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Grigoras Ionica Dinicu był rumuńskim wirtuozem skrzypiec i kompozytorem pochodzenia romskiego. Najbardziej znany jest ze swojego często granego popisowego dzieła „Hora staccato” oraz ze spopularyzowania melodii Pacsirta (skowronek), skomponowanej przez jego dziadka. Wydanie zawiera te dwie kompozycje opracowane na skrzypce z fortepianem. Nuty przeznaczone dla średnio zaawansowanych muzyków.Tytuł: Hora staccato & Pacsirta (Skowronek)Autor: Grigoras DinicuStopień trudności: dla średnio zaawansowanychInstrument: skrzypce, fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Editio Musica BudapestFormat: 12 stron, A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9790080028704 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Nord Piano 88 stage piano
Los Cabos Timpani Staccato paki do kotw
Hora V100 Student Rhapsody skrzypce 4/4 z futeraem i smyczkiem
Hora V100 Student Rhapsody skrzypce 3/4 z futeraem i smyczkiem
SKRZYPCE

SKRZYPCE

Jest to najmniejszy instrument smyczkowy, który wywodzi się od skrzypiec barokowych. Niemniej jednak instrumenty przypominające skrzypce, z których instrument ten mógł wyewoluować można spotkać w wielu miejscach na Ziemi...

Kwartet smyczkowy Merlo

Kwartet smyczkowy Merlo

Powstał w 2003 r. z inicjatywy instrumentalistek, na co dzień współpracujących z Nową Orkiestrą Kameralną i Warsaw Cameratą. Zespół tworzą absolwentki Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie: Emilia Walasek-Gorczyca - I skrzypce, Monika Kos-Nowicka - II skrzypce, Ewa Rybarczyk – altówka

Kwintet Warsaw Camerata

Kwintet Warsaw Camerata

Zespół tworzą liderzy sekcji orkiestry Warsaw Camerata: Adam Zarzycki – I skrzypce, Monika Kos-Nowicka – II skrzypce, Michał Styczyński – altówka, Jerzy Wołochowicz – wiolonczela i Małgorzata Kołcz – kontrabas.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl