Nuty: nauka gry na basie

Graj na gitarze basowej (+ płyta CD) - Phil Capone

49 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Podręcznik pozwala łatwo opanować grę na gitarze basowej. Materiał prezentowany jest w postaci prostych, bogato ilustrowanych lekcji i obejmuje swoim zakresem wszystkie style muzyki rozrywkowej: pop, rock, blues, country, funk i reggae.Nauka gry zaczyna się od podstaw czyli sposobu trzymania instrumentu, strojenia oraz pozycji dłoni. Lekcje kończą się tematyką pozwalającą grać w zespole.Ćwiczenia zawarte w kolejnych lekcjach zapisane są w formacie standardowej tabulatury uzupełnionej obrazem podziałów rytmicznych opartym na elementach pisma nutowego. Zdjęcia pokazują prawidłowe pozycje palców obu dłoni.Podręcznik zawiera także bibliotekę gam i pasaży rozszerzających zakres dźwięków związanych z poszczególnymi akordami oraz wskazówki dotyczące zakupu podstawowego sprzętu i akcesoriów opracowane z myślą o początkujących muzykach.Nagrania wszystkich aranżacji znajdują się na płycie CD w dwóch wersjach - w pełnym brzmieniu z akompaniamentem perkusji i instrumentu klawiszowego oraz w formie samego podkładu bez partii basowej, przeznaczonego do ćwiczeń. Tytuł: Graj na gitarze basowej + płyta CD Autor: Phil Capone Wydawnictwo: Muza Format: 256 str., A5, twarda oprawa bindowana, w komplecie z płytą CD Język wydania: polski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Phil Jones Bass Double Four BG-75 BK combo do gitary basowej
Phil Jones Bass M-7 Micro 7 50 Watt combo do gitary basowej
ProMark TXPCW Phil Collins Signature paki perkusyjne
Ahead Phil Rudd Signature paki perkusyjne
Jerzy Żak – lutnista

Jerzy Żak – lutnista

Początkowo grał na gitarze klasycznej – studiował pod kier. A. Kowalczyka w Łodzi (dyplom 1979) oraz J. Tomasa w Alicante, Hiszpania, 1980-81. Od 1983 r. specjalizuje się w muzyce dawnej grając na historycznych instrumentach szarpanych – lutni, teorbie i gitarze XIX-wiecznej.

Piotr Restecki

Piotr Restecki

Gitarzysta, kompozytor. Rodowity Kielczanin. Grę na gitarze rozpoczął jako samouk...

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

Od pięciu lat podkrakowska Lanckorona gości uczestników Międzynarodowych Warsztatów Gitarowych. Projekt ten stanowi innowacyjną formę rozwijania umiejętności gry na gitarze połączoną z kształtowanie wrażliwości artystycznej uczestników i poszerzanie ich horyzontów twórczych...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl