Nuty: jak nauczyć się grać na gitarze

Graj na gitarze (+ płyta CD) - Phil Capone

49 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Oddajemy w Wasze ręce świetny podręcznik do nauki gry na gitarze akustycznej i elektrycznej. Materiał został podzielony na lekcje, przy zachowaniu stopniowania trudności i kolejności poznawania poszczególnych elementów warsztatu gitarzysty. Każda lekcja jest bardzo ciekawie i co najważniejsze prosto opisana i zilustrowana dobrze wykonanymi zdjęciami, co zdecydowanie pomaga w samodzielnej nauce gry na instrumencie. Dodatkowo do książki dołączona została płyta CD zawierająca ponad 50 ćwiczeń ułatwiających przyswojenie materiału i jego przećwiczenia. Podręcznik wydany jest w oprawie spiralnej co zdecydowanie ułatwia jego używania. Poza tym ma nieduże rozmiary, aby zmieścić się do każego pokrowca czy futerału. Tytuł: Graj na gitarze + CDAutor: Phil CaponeWydawnictwo: MuzaFormat: 256 str., A5, twarda oprawa bindowana, w komplecie z płytą CDJęzyk wydania: polski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

ProMark TXPCW Phil Collins Signature paki perkusyjne
Ahead Phil Rudd Signature paki perkusyjne
Jackson Phil Demmel PDXT King V black gitara elektryczna
Phil Jones Bass Double Four BG-75 BK combo do gitary basowej
Jerzy Żak – lutnista

Jerzy Żak – lutnista

Początkowo grał na gitarze klasycznej – studiował pod kier. A. Kowalczyka w Łodzi (dyplom 1979) oraz J. Tomasa w Alicante, Hiszpania, 1980-81. Od 1983 r. specjalizuje się w muzyce dawnej grając na historycznych instrumentach szarpanych – lutni, teorbie i gitarze XIX-wiecznej.

Piotr Restecki

Piotr Restecki

Gitarzysta, kompozytor. Rodowity Kielczanin. Grę na gitarze rozpoczął jako samouk...

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

Od pięciu lat podkrakowska Lanckorona gości uczestników Międzynarodowych Warsztatów Gitarowych. Projekt ten stanowi innowacyjną formę rozwijania umiejętności gry na gitarze połączoną z kształtowanie wrażliwości artystycznej uczestników i poszerzanie ich horyzontów twórczych...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl