Nuty: nauka gry na pianinie

Gospel Keyboard Styles - Mark Harrison - kompletny przewodnik po stylu muzycznym

104 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Ta książka zagłębia się w autentyczne stylizacje gospel związane z wielkimi artystami, takimi jak Ray Charles i Aretha Franklin. Pierwsza część książki zajmuje się stylem 3/4 lub Slow Gospel, pokazując techniki harmoniczne potrzebne do stworzenia prawdziwego brzmienia gospel na fortepianie. Druga część skupia się na stylu 4/4 lub Fast Gospel, w którym harmonie gospel są połączone z szybkimi rytmami i synkopami, aby uzyskać ekscytujące rezultaty. Techniki opisane w tej książce wprowadzą nowe pomysły w twoją grę rockową, R&B i fun Autor książki - Mark Harrison jest profesjonalnym klawiszowcem, kompozytorem/aranżerem i pedagogiem muzycznym. Z jego licznych podręczników muzycznych korzystają tysiące muzyków w ponad 20 krajach. Prowadzi prywatne studio pedagogiczne i występuje z własnym zespołem jazzowym, a także z tribut band Steely Dan Doctor Wu. Tytuł: Gospel Keyboard StylesAutor: Mark HarrisonStopień trudności: dla wszystkichInstrument: fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 144 strony, A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780634037351 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Harrison Mark - Contemporary jazz piano. The complete guide (+CD)
PWM Harrison Mark - Smooth jazz piano. The complete guide (+CD)
PWM Taylor Dennis - Jazz saxophone. An in-depth look at the styles of the tenor masters (+ CD)
Amedia Raw Rock Gospel Set HH14, Cr17, R21 zestaw talerzy perkusyjnych
Filharmonia Dolnośląska: Spotkania w wielkim stylu. Strauss i Prokofiew.

Filharmonia Dolnośląska: Spotkania w wielkim stylu. Strauss i Prokofiew.

W czerwcowy ciepły wieczór Filharmonia Dolnośląska w Jeleniej Górze zaprosiła nas do swojej oryginalnej Sali koncertowej na muzykę w wielkim stylu, na muzykę dwóch znaczących kompozytorów.

Christoph Willibald Gluck

Christoph Willibald Gluck

Urodzony w Erasbach w 1714 przyczynił się do reformy opery, której obrońcą był sam Richard Wagner. Wychował się na wsi, był ojcem leśniczego, lecz dzięki zdolnościom muzycznym, śpiewając w chórach i grając na skrzypcach przyciągnął uwagę księcia Lobkowicza...

Romuald Twardowski

Romuald Twardowski

Ur. w 1930 r. w Wilnie. Studiował grę na fortepianie i kompozycję w Wilnie i w Warszawie, a w Paryżu, pod kierunkiem Nadii Boulanger, chorał gregoriański i polifonię średniowiecza. Od 1971 r. wykłada na obecnym Uniwersytecie Muzycznym im. F. Chopina w Warszawie...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl