Nuty: nauka gry na gitarze

Gitara krok po kroku cz. 4 - Jak kupić gitarę - Grzegorz Templin, Krzysztof Błaś - nuty na gitarę

25 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Kolejna część niezwykle popularnego podręcznika. Tym razem autorzy skupili się na tajnikach właściwego wyboru gitary, na co zwracać uwagę przy jej zakupie.Spis treści:WstępAutorzy1. Cechy dźwięku2. Historia gitary3. Gitara klasyczna4. Gitara flamenco5. Gitara akustyczna6. Gitara hawajska7. Gitara Ovation8. Gitara rezofoniczna (Dobro)9. Gitara elektroakustyczna10. Gitara elektryczna11. Gitary leworęczne12. Więcej strun, więcej gryfów13. Krewniacy gitary14. Własne konstrukcje15. Jak kupić gitarę?16. Słownik pojęć gitarowych17. Gdzie kupić Gitarę?   Tytuł: Gitara krok po kroku cz. 4 - Jak kupić gitaręAutor: Krzysztof Błaś, Grzegorz TemplinStopień trudności: dla początkującychWydawnictwo: AbsonicFormat: 52 str, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788387217679 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Templin Grzegorz ″Gitara krok po kroku 4″
AN Templin Grzegorz ″Gitara krok po kroku 1″
AN Templin Grzegorz ″Gitara krok po kroku 3″
AN Templin Grzegorz ″Gitara krok po kroku 2″
GITARA

GITARA

Gitara to prawdopodobnie najbardziej rozpowszechniony instrument na świecie. Należy do rodziny instrumentów strunowych, a jej korzenie nie są dokładnie znane. Istnieje teoria, iż przodkiem gitary jest...

Krzysztof Penderecki

Krzysztof Penderecki

Krzysztof Penderecki urodził się 23 listopada 1933 roku w Dębicy w rodzinie o ormiańskich korzeniach. Początkowo uczył się grać na skrzypcach i pobierał lekcje kompozycji u Franciszka Skołyszewskiego.

Fender czyli jak brzmi legenda...

Fender czyli jak brzmi legenda...

Firmy muzycznej założonej przez Leo Fendera, po drugiej wojnie światowej, chyba nie trzeba przedstawiać. To pierwszy producent gitar elektrycznych i wzmacniaczy na szeroką skalę. Takie hasła jak Telecaster, Jaguar, Mustang, Precission Bass, Jazz Bass... oraz oczywiście Stratocaster, to słowa znane n

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl