Nuty: Nuty

Krzysztof Błaś: Ukulele dla każdego - szkoła gry na ukulele

40 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Ukulele - czyli najprostrza gitara na świecie. Niniejsza książka to podręcznik do samodzielnej nauki gry na tym niewielkim, ale pięknie brzmiącym instrumencie. Publikacja przeznaczona jest dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z muzyką, zawiera podstawową teorię zasad muzyki, technik gry oraz rytmiki. W bardzo prosty i przystępny sposób wprowadza w świat najprostrzej gitary świata. Autorem podręcznika jest Krzysztof Błaś, gitarzysta, multiinstrumentalista, kompozytor. Wieloletni pedagog, twórca licznych publikacji gitarowych, również podręczników, współpracownik kilku czołowych magazynó gitarowych.   Tytuł: Ukulele dla każdego - szkoła gry Autor: Krzysztof Błaś Seria: - Instrument: ukulele Stopień trudności: dla początkujących Notacja muzyczna: akordy gitarowe, nuty Wydawnictwo: Absonic Format: B5, 124 str. miękka oprawa Język wydania: polski   zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN DVD 10 Szkoła na Cajon
AN DVD 12 Szkoła na Cajon
AN Krzysztof Ba ″Ukulele dla kadego - szkoa gry″ ksika
AN Ba Krzysztof ″Dreams″ CD
Krzysztof Penderecki

Krzysztof Penderecki

Krzysztof Penderecki urodził się 23 listopada 1933 roku w Dębicy w rodzinie o ormiańskich korzeniach. Początkowo uczył się grać na skrzypcach i pobierał lekcje kompozycji u Franciszka Skołyszewskiego.

Krzysztof Tymendorf

Krzysztof Tymendorf

Krzysztof Tymendorf – altówka

Elektryczne brzmienie

Elektryczne brzmienie

Gitara elektryczna, modna, smukła, piękna. Nieodzowny instrument każdego muzyka rockowego i metalowego. Obecnie istnieją dziesiątki modeli gitary elektrycznej. Jedne idealnie nadają się do mocnego brzmienia, podczas, kiedy inne sprawdzą się w nieco lżejszym repertuarze. Warto wiedzieć, że właściwie

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl