Nuty: Nuty

Krzysztof Błaś: Ukulele dla każdego - szkoła gry na ukulele

40 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Ukulele - czyli najprostrza gitara na świecie. Niniejsza książka to podręcznik do samodzielnej nauki gry na tym niewielkim, ale pięknie brzmiącym instrumencie. Publikacja przeznaczona jest dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z muzyką, zawiera podstawową teorię zasad muzyki, technik gry oraz rytmiki. W bardzo prosty i przystępny sposób wprowadza w świat najprostrzej gitary świata. Autorem podręcznika jest Krzysztof Błaś, gitarzysta, multiinstrumentalista, kompozytor. Wieloletni pedagog, twórca licznych publikacji gitarowych, również podręczników, współpracownik kilku czołowych magazynó gitarowych.   Tytuł: Ukulele dla każdego - szkoła gry Autor: Krzysztof Błaś Seria: - Instrument: ukulele Stopień trudności: dla początkujących Notacja muzyczna: akordy gitarowe, nuty Wydawnictwo: Absonic Format: B5, 124 str. miękka oprawa Język wydania: polski   zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Krzysztof Ba ″Ukulele dla kadego - szkoa gry″ ksika
Fender 351 Felt Ukulele Picks (3) kostki do ukulele
Epiphone LP Ukulele Outfit HS ukulele koncertowe, elektroakustyczne
AN DVD 12 Szkoła na Cajon
Krzysztof Penderecki

Krzysztof Penderecki

Krzysztof Penderecki urodził się 23 listopada 1933 roku w Dębicy w rodzinie o ormiańskich korzeniach. Początkowo uczył się grać na skrzypcach i pobierał lekcje kompozycji u Franciszka Skołyszewskiego.

Krzysztof Tymendorf

Krzysztof Tymendorf

Krzysztof Tymendorf – altówka

Scena kabaretowa w Polsce i Kanadzie – Wojtek Gawenda

Scena kabaretowa w Polsce i Kanadzie – Wojtek Gawenda

Od każdego artysty kabaretowego widzowie oczekują wspaniałej zabawy, niezwykłych żartów, które będą bawiły ich do łez. Zazwyczaj do tego przyzwyczaili nas polscy kabareciarze, natomiast jak wygląda to w Kanadzie?

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl