Nuty: Nuty

French Horn Student Level 3 Advanced Intermediate - James D. Ployhar - szkoła gry na waltorni (rogu)

55 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja z serii Student Instrumental Course, to doskonale dopracowana szkoła gry na waltorni (rogu). W skład kursu wchodzi zestaw książek wzajemnie się uzupełniających i wspierających rozwój studenta. W zestawie znajdziesz: Szkołę gry na waltorni, zestaw ćwiczeń, etiud i utworów. Podstawą kursu jest oczywiście podręcznik, w którym znajdziesz szereg istotnych zagadnień, wskazówek technicznych i ćwiczeń. Publikacja doskonale sprawdzi się zarówno podczas lekcji indywidualnych jak i w trakcie zajęć grupowych. W naszej księgarni znajdziesz także: Utwory techniczne na waltornię (róg): Tunes for French Horn Technic Level 3 Advanced IntermediateĆwiczenia i etiudy melodyczne na waltornię (róg): Studies and Melodious Etudes for French Horn Level 3 Advanced Intermediate   Tytuł: French Horn Student Level 3 Advanced Intermediate  Autor: James D. Ployhar Stopień trudności: dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych Instrument: waltornia (róg) Notacja muzyczna: zapis nutowySeria: Student Instrumental Course Wydawnictwo: Alfred Music Publications Format: 40 stron, A4, oprawa miękka Język wydania: angielski ISBN: 9780757903595 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Neotech 5101132 Brass Wrap French Horn
Trevor James 3722G saksofon altowy, lakierowany (z futeraem)
AN DVD 12 Szkoła na Cajon
Trevor James 3822G saksofon tenorowy, lakierowany (z futeraem)
Karl Sollak

Karl Sollak

Karl Sollak, rodowity wiedeńczyk, rozpoczął karierę muzyczną jako członek Wiedeńskiego Chóru Chłopięcego. Później studiował grę na rogu, pianinie i dyrygenturę w tamtejszej szkole muzycznej.

Sir James Galway

Sir James Galway

„Człowiek ze złotym fletem” przyszedł na świat w Belfaście w roku 1939. Karierę muzyczną rozpoczął będąc dzieckiem od gry na flażolecie, a mając zaledwie 10 lat wygrał konkurs muzyczny w swoim rodzinnym mieście.

Glenn Gould

Glenn Gould

GLENN GOULD - "JAMES DEAN FORTEPIANU" 25.09.1932 – 4.10.1982

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl