Nuty: fortepian na cztery ręce

Franz Schubert: Fantasy in f minor op. 103 D 940 - Fantazja f-moll - nuty na fortepian na cztery ręce

75 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Żaden inny wielki kompozytor nie pozostawił po sobie tylu utworów na duet fortepianowy, co Franz Schubert. Publikacja zawiera Fantazję f-moll D 940 op. 103 jego autorstwa opracowaną na fortepian na 4 ręce. Nuty przeznaczone dla zaawansowanych muzyków. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Spis treści:Fantasy in f minor op. 103 D 940 Tytuł: Fantasy in f minor op. 103 D 940 (Fantasie f-moll op. 103 D 940)Autor: Franz Schubert, opracowanie: Willi KahlStopień trudności: dla zaawansowanychInstrument: fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: G. Henle VerlagFormat: 31 (III+28) stron, poziomo 235 x 310 mm, miękka oprawaJęzyk wydania: angielski, niemiecki, francuskiISBN: 9790201801803 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Schubert Franz - 4 Impromptus na fortepian op. 90
PWM Schubert Franz - Tańce na akordeon
Rohema Percussion Schubert, batuta
Lee Oskar Harmonijka ustna Natural Minor 1910N C-Moll
4 Festiwal Muzyki Filmowej - dzień drugi - videoreportaż

4 Festiwal Muzyki Filmowej - dzień drugi - videoreportaż

Reportaż z koncertu Distant Worlds: music from FINAL FANTASY | Wiedżmin 2, wywiady z Joe Hisaishim, Masashi Hamauzu, Adamem Skorupą i Krzysztofem Wierzynkiewiczem, Magdaleną Miśką - Jackowską, Andrzejem Młynarczykiem

Franz Joseph Haydn

Franz Joseph Haydn

Obok Beethovena i Mozarta wielki przedstawiciel klasycyzmu wiedeńskiego. Uważany za ojca symfonii, sonaty i kwartetu smyczkowego i chociaż nie był ich twórcą przyczynił się do rozkwiu tych form muzycznych, które niemalże nienaruszone przetrwały do początku XX wieku.

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl