Nuty: nuty na fortepian

Folk Tunes from the Women - Kathryn Tickell - ponad 150 melodii ludowych - nuty i akordy

122 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja Folk Tunes from the Women, to książka z melodiami ludowymi zawierająca ponad 150 współczesnych piosenek od 100 kompozytorów z Wielkiej Brytanii i Irlandii, pochodzących z różnych obszarów, tradycji i środowisk. Znajduje się tu szeroki wybór jigów, hornpipów, bębnów, aerofonów, marszów, polek, walców, mazurków i mnóstwo utworów, które nie mieszczą się w żadnej innej kategorii. Wszystkie utwory są przedstawione jako linie melodyczne z symbolami akordów, dzięki czemu jest to najbardziej przydatna książka zarówno dla nauczycieli, jak i graczy. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Spis treści: Jigs (6/8) Jigs (9/8 and 12/8) Hornpipes Reels Marches Polkas Waltzes & Mazurkas Crooked Tunes Strange Times Miscellaneous Airs Tytuł: Folk Tunes from the WomenAutor: różni opracowanie: Kathryn TickellStopień trudności: dla początkującychInstrument: instrumenty melodyczneNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Faber MusicFormat: 156 stron, A4, oprawa miękka Język wydania: angielskiISBN: 9780571542871 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AvTek Tripod Standard 150, ekran na statywie, wymiary cm - 150 x 150, obraz cm - 150 x 150
AvTek Tripod Standard 150, ekran na statywie, wymiary cm - 150 x 150, obraz cm - 150 x 150 z pokrowcem
AvTek Tripod Standard 150, ekran na statywie, wymiary cm - 150 x 150, obraz cm - 150 x 150 + Ewpol pok.
Fender Spaghetti Logo Women′s Tee, Black, Small koszulka
Obój

Obój

Obój to instrument dęty drewniany z podwójnym stroikiem w kształcie lekko stożkowatej piszczałki o skali b-f2. Barwa dźwięku oboju jest bardzo miękka, lekko nosowa przypominająca nieco brzmienie instrumentów ludowych.

Jordi Savall

Jordi Savall

Ten znakomity muzyk, dyrygent, pedagog oraz teoretyk muzyki jest przykładem wyróżniającym się wśród pozostałych wybitnych współczesnych muzyków, gdyż od ponad 30 lat...

José Maria Florêncio

José Maria Florêncio

Pochodzący z miejscowości Fortaleza (Brazylia) Maestro Florêncio to znakomity dyrygent, altowiolista oraz kompozytor, który od 1985 roku na stałe mieszka w naszym kraju i od ponad 20 lat związany jest z najważniejszymi polskimi orkiestrami.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl