Nuty: Nuty

Floating Points & Pharoah Sanders: Promises (Score & Tenor Saxophone Part) - nuty na saksofon tenorowy, zespół jazzowy i orkiestrę smyczkową

170 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Promises to nagranie z 2021 roku autorstwa brytyjskiego muzyka elektronicznego Floating Points, amerykańskiego saksofonisty jazzowego Pharoah Sandersa i Londyńskiej Orkiestry Symfonicznej. Ten 46-minutowy ambientowy utwór był ostatnim albumem Sandersa wydanym przed jego śmiercią w 2022 roku.Publikacja zawiera notatki techniczne i wykonawcze, a także kompletne partytury wszystkich dziewięciu części na saksofon tenorowy oraz zespół jazzowy i orkiestrę symfoniczną. Do wydania dołączony jest również głos solowy saksofonu.  Nuty dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych muzyków. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Tytuł: Floating Points & Pharoah Sanders: Promises (Score & Tenor Saxophone Part) Autor: Floating Points, Pharoah Sanders Stopień trudności: dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych Instrument: saksofon tenorowy, zespół jazzowy i orkiestra smyczkowa Notacja muzyczna: zapis nutowy Wydawnictwo: Hal Leonard Format: 144 stron, A4, oprawa miękka Język wydania: angielski ISBN: 9798350105827 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Taylor Dennis - Jazz saxophone. An in-depth look at the styles of the tenor masters (+ CD)
PWM Gershwin George - Playalong for saxophone (utwory na saksofon + CD)
VGS (VG512220) Tenor Elektro-akustyczne Ukulele Manoa Kaleo K-TE-CE E-A Tenor
VGS (VG512600) Tenor Elektro-akustyczne Ukulele Manoa Roadie R-TE-CE-CANDY E-A Tenor
Saksofon

Saksofon

Saksofon to instrument dęty, który pomimo iż wykonany jest z metalu należy zaliczyć do grupy instrumentów dętych drewnianych. Klasyfikacja wynika z budowy oraz drewnianego stroika, który jest źródłem dźwięku (podobnego do tego znajdującego się w klarnecie).

José Cura

José Cura

Światowej sławy tenor, znany przede wszystkim dzięki interpretacjom dzieł operowych głównie Verdiego i Pucciniego jak i muzyki francuskiej. Jest on jednym ze współczesnych artystów specjalizujących się w weryzmie.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl