Nuty: nuty na gitarę

Federico Moreno Torroba: Pieces Caracteristiques pour Guitare 1 - nuty na gitarę klasyczną

62 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Federico Moreno Torroba był hiszpańskim kompozytorem, dyrygentem i impresario teatralnym. Szczególnie zapamiętany został za swój ważny wkład w repertuar gitary klasycznej, stając się jednym z czołowych kompozytorów tego instrumentu XX wieku. Był także jednym z czołowych kompozytorów formy hiszpańskiej opery świetlnej. Opracowanie zawiera jedno z jego dzieł. Nuty na gitarę klasyczną dla średnio-zaawansowanych. Tytuł: Federico Moreno Torroba: Pieces Caracteristiques pour Guitare 1 Autor: Federico Moreno Torroba; Redaktor: Andrés Segovia Stopień trudności: dla średnio-zaawansowanych Instrument: gitara klasyczna Notacja muzyczna: zapis nutowy Wydawnictwo: Schott Music Format: 8 stron, A4, oprawa miękka Język wydania: angielski ISBN: 9783795798185 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Rockbag Eco pokrowiec na gitarę klasyczną 1/2
Rockbag PL pokrowiec na gitarę klasyczną
EverPlay GB203C pokrowiec na gitarę klasyczną 3/4
Ewpol pokrowiec na gitarę klasyczną 1/8
Dlaczego muzyka klasyczna?

Dlaczego muzyka klasyczna?

Na początek samo pojęcie: „muzyka klasyczna” wymaga ujednoznacznienia. Osobom związanym z muzyką w bardziej naukowy sposób (teoretykom, specjalistom) pewnie w pierwszej kolejności przyjdzie na myśl muzyka epoki klasycyzmu.

Maestro Jerzy Semkow

Maestro Jerzy Semkow

Wybitna indywidualność międzynarodowej dyrygentury – należy do czołowych dyrygentów świata. Krąg jego zainteresowań obejmuje zarówno wielką symfonikę – głównie klasyczną i romantyczną – jak i muzykę teatru operowego.

Szymon Nidzworski - saksofonista i kompozytor

Szymon Nidzworski - saksofonista i kompozytor

Jego indywidualne, oryginalne, często interpretowane jako melancholijne, surowe brzmienie jest syntezą inspiracji muzyką klasyczną, folkiem, jazzem czy muzyką fiordów.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl