Nuty: Nuty

Extreme: More Than Words for TTB Choir and Piano - Kirby Shaw - nuty na chór męski i fortepian

15 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Zespół Extreme znalazł się na szczycie listy przebojów Billboard w 1991 roku dzięki tej akustycznej balladzie odtworzonej przez Jimmy'ego Fallona i Jacka Blacka w programie The Tonight Show. Świetna piosenka do budowania umiejętności intonacyjnych i stylu. Nuty opracowane na chór męski TTB z fortepianem.  Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Tytuł: Extreme: More Than Words for TTB Choir and PianoZespół: Extreme Opracowanie: Kirby ShawStopień trudności: dla średnio zaawansowanychInstrument: chór męski, fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowy, partytura wokalnaWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 8 stron, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 0888680612177 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Adele - 25 Easy piano (utwory na fortepian)
Kawai GX-3 Grand Piano fortepian 188cm
PWM Rni - Jazz standards. Piano play-along (utwory na fortepian, wokal i gitar + CD)
Harting 09-14-001-4622 wtyk męski RJ45 Han 1 Mod - na RJ zaciskaną
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Polski Chór Kameralny Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis

Polski Chór Kameralny Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis

Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis* należy do wąskiego grona światowej elity w pełni profesjonalnych chórów kameralnych. Zespół założony w roku 1978 przez Ireneusza Łukaszewskiego, od 1983 pozostaje pod dyrekcją i kierownictwem artystycznym Jana Łukaszewskiego.

Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl