Nuty: Nuty

Elżbieta Sikora: Sonosphère I. Twilling - nuty na obój, kwintet smyczkowy i live electronics

99 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera kompozycję Twilling autorstwa Elżbiety Sikory opracowaną na obój, kwintet smyczkowy i instrumenty elektroniczne. Jest to pierwszy utwór z cyklu Sono-spheres powstały na zamówienie zespołu Court Circuit w Paryżu w 2013 roku. Twilling jest zbudowany z pięciu części granych attacca często ściśle powiązanych ze sobą. Każda z nich ma swoją specyficzną narrację dźwiękową zamykającą się w określonej formie. Zastosowana instrumentacja, wykorzystując możliwości metamorfoz swego kształtu współgra dodatkowo z przestrzenną projekcją dźwięku. Partia oboju jest traktowana wirtuozowsko z wykorzystaniem efektów dźwiękowych takich jak wielodźwięk czy szmer. Nuty przeznaczone dla zaawansowanych muzyków. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Tytuł: Sonosphère I. TwillingAutor: Elżbieta SikoraStopień trudności: dla zaawansowanychInstrument: obój, skrzypce, wiolonczela, altówka, live electronicsNotacja muzyczna: zapis nutowy, partyturaWydawnictwo: PWMFormat:  A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: polski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

SE Electronics sE 2200T mikrofon pojemnociowy, lampowy
SE Electronics Reflexion Filter X
SE Electronics Reflexion Filter X Red
SE Electronics sE 2000 mikrofon pojemnociowy
Obój

Obój

Obój to instrument dęty drewniany z podwójnym stroikiem w kształcie lekko stożkowatej piszczałki o skali b-f2. Barwa dźwięku oboju jest bardzo miękka, lekko nosowa przypominająca nieco brzmienie instrumentów ludowych.

Kwartet smyczkowy Walasek

Kwartet smyczkowy Walasek

Jedyny ściśle rodzinny, profesjonalny kwartet smyczkowy na świecie. Występuje w składzie: ojciec - wiolonczelista Wojciech Walasek oraz jego dzieci - skrzypkowie Emilia i Wojciech i altowiolista Kamil. Głębokie tradycje muzykowania w rodzinie Walasków sięgają XVIII wieku.

Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl