Nuty: nauka gry na gitarze

Dieter Kreidler: Gitarrenschule Band 1 (+ audio online) - szkoła gry na gitarze klasycznej

85 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera fantastyczny podręcznik do nauki gry na gitarze klasycznej część 1. Autor książki Dieter Kreidler porusza podstawowe zagadnienia przydatne w przygotowaniu się do gry na gitarze a następnie przedstawia zagadnienia teoretyczne na tle praktycznych ćwiczeń. Nuty przeznaczone dla początkujących muzyków. Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio zawierają m.in. wersje demo oraz podkłady do zagrania każdego utworu i są w cenie książki. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Spis treści: Słowo wstępneGitaraNa co zwrócić uwagę przy zakupie gitaryNotacja muzycznaStrojenie gitaryPostawaGranie unisono: granie z podkładem muzycznymĆwiczenia naprzemiennego uderzania w jedną strunęĆwiczenia naprzemiennego uderzania w kilka strunPowtarzanieLewa rękaWspólna gra lewej i prawej rękiGranie z kapodastremGranie melodii w pięciodźwiękowej gamie / drugiej pozycjiSkala C-durGama F-durD-durG-durGama durowaSkala molowaTranspozycyjne gamy durowe w drugiej pozycjiMelodie w drugiej pozycji (literatura ćwiczeniowa)Transpozycyjne gamy molowe w drugiej pozycjiMelodie w drugiej pozycji (literatura ćwiczeniowa)PowtórzeniePierwsza pozycjaSkale durowe i molowe przy użyciu pustych strunPrzykłady wykonaniaTechnika uderzania kciukiemWyciszanie podczas odpoczynkuWyciszanie podczas zmiany strunGra dwuczęściowa (z pustymi strunami basowymi): ĆwiczeniaZmiana strun w górnym i dolnym głosieMuting w głosie górnymMuting w górnym i dolnym głosieMelodie w I. i II. Pozycja z pustymi strunami basowymi (literatura ćwiczeniowa)Improwizacja (freitonal)Melodie (literatura ćwiczeniowa)Skala chromatycznaĆwiczenia chromatyczne według Fr. TárregiĆwiczenia interwałowe w 1. pozycjiImprowizacja tonalna na przykładzie bluesaĆwiczenia końcowe Tytuł: Gitarrenschule Band 1 (+ audio online)Autor: Dieter KreidlerStopień trudności: dla początkującychInstrument: gitara klasycznaNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: SchottFormat: 96 str., A4, miękka oprawa, w komplecie kod Audio OnlineJęzyk wydania: angielskiISBN: 9783795723088 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN DVD 10 Szkoła na Cajon
AN DVD 12 Szkoła na Cajon
Steinberg Cubase Artist 7 program komputerowy (darmowy update do wersji 8 online)
Steinberg Cubase Artist 7 EDU program komputerowy, wersja edukacyjna (darmowy update do wersji 8 online)
Jerzy Żak – lutnista

Jerzy Żak – lutnista

Początkowo grał na gitarze klasycznej – studiował pod kier. A. Kowalczyka w Łodzi (dyplom 1979) oraz J. Tomasa w Alicante, Hiszpania, 1980-81. Od 1983 r. specjalizuje się w muzyce dawnej grając na historycznych instrumentach szarpanych – lutni, teorbie i gitarze XIX-wiecznej.

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

Od pięciu lat podkrakowska Lanckorona gości uczestników Międzynarodowych Warsztatów Gitarowych. Projekt ten stanowi innowacyjną formę rozwijania umiejętności gry na gitarze połączoną z kształtowanie wrażliwości artystycznej uczestników i poszerzanie ich horyzontów twórczych...

Piotr Restecki

Piotr Restecki

Gitarzysta, kompozytor. Rodowity Kielczanin. Grę na gitarze rozpoczął jako samouk...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl