Nuty: nauka gry na harmonijce ustnej

David Barrett: Complete Classic Chicago Blues Harp (+ audio online) - szkoła gry bluesa na harmonijkę ustną

138 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Pozycja z serii 'School of the Blues' to wszechstronny, świetny podręcznik dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych graczy harmonijki ustnej, przeznaczony do samodzielnej, indywidualnej nauki. Książka przedstawia techniki gry, przykłady oraz ćwiczenia, duży nacisk kładzie na dokładne odczytywanie bluesowych rytmów. Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio zawierają m.in. wersje demo oraz podkłady do zagrania każdego utworu i są w cenie książki. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule   Tytuł: Barrett: Complete Classic Chicago Blues HarpAutor: David BarrettStopień trudności: dla średnio-zaawansowanych, zaawansowanychInstrument: harmonijka ustnaNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Mel BayFormat: 144 str, miękka oprawa, dołączony kod Audio Access OnlineJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780786690824 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Hohner 532/20MS-F Blues Harp harmonijka ustna
Hohner 532/20MS-G Blues Harp harmonijka ustna
Hohner 532/20MS-E Blues Harp harmonijka ustna
Hohner 532/20MS-D Blues Harp harmonijka ustna
CameralMusic.pl partnerem RMF Classic

CameralMusic.pl partnerem RMF Classic

Nasz portal staje się co raz częściej zauważany i doceniany. Odczuwamy to już nie tylko dzięki Waszym likeom i komentarzom, ale również dzięki wielu propozycjom współpracy, patronatu nad wydarzeniami i nagraniami, emailami od osób które chciałyby się zaangażować w rozwój serwisu.

Spotkanie z muzyką filmową w kawiarni „Papuga”

Spotkanie z muzyką filmową w kawiarni „Papuga”

Kawiarnia „Papuga” w Bielsku-Białej przez wiele lat sąsiadowała z bielską szkołą muzyczną stając się częstym miejscem spotkań zarówno uczniów jak i nauczycieli POSM. Chociaż kilka lat temu POSM został przeniesiony do nowego budynku nieco dalej od „Papugi” artyści postanowili ponownie pojawić się w k

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl