Nuty: Nuty

Concert Solos For The Young Oboe Player (+ płyta CD) - 12 utworów koncertowych na obój

97 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


"Concert Solos For The Young Oboe Player " to wspaniała kolekcja 12 łatwych utworów recitalowych, solowych specjalnie zaaranżowanych dla początkujących i średniozaawansowanych oboistów. Zawarte utwory reprezentują szeroki wachlarz stylów i poziomów trudności. Do książki dołączona jest płyta CD z plikami audio lub MP3. Znajdziesz na niej pełne wersje wszystkich utworów, książka zawiera również akompaniament fortepianowy.   Tytuł: Concert Solos For The Young Oboe Player Autor: różniStopień trudności: dla początkujących i średniozaawansowanychInstrument: fortepian, obój Notacja muzyczna: zapis nutowy, Wydawnictwo: Curnow Music PressFormat: 44+14 str., A4, miękka oprawa, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: angielskiISBN: 9789043123464 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - Disney piano solos
PWM Rni - Great violin solos
PWM Rni - Smooth jazz piano solos
PWM Rni - Bossa Nova. Jazz piano solos vol. 15
Obój

Obój

Obój to instrument dęty drewniany z podwójnym stroikiem w kształcie lekko stożkowatej piszczałki o skali b-f2. Barwa dźwięku oboju jest bardzo miękka, lekko nosowa przypominająca nieco brzmienie instrumentów ludowych.

Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

Tytus Wojnowicz - obój

Tytus Wojnowicz - obój

Studiował m.in. w Akademii Muzycznej w Warszawie oraz we Freiburgu w Niemczech. Od 1989 r. gra z Warszawskim Kwintetem Dętym, z którym nagrał 2 płyty i koncertował w Niemczech, Holandii, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Czechach, Słowacji, na Tajwanie i w USA (m.in. w Carnegie Hall).

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl