Nuty: Nuty

Ciocia Jadzia zaprasza do wspólnego słuchania muzyki: o tańcach - Jadwiga Mackiewicz (+płyta CD)

25 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


O tańcach Ciocia Jadzia zaprasza do wspólnego słuchania muzyki. Płyta dla dzieci. Tym razem Ciocia Jadzia zabiera słuchaczy w podróż z muzyką taneczną. Płyta zawiera 13 utworów z różnych epok. Każdy z utworów opatrzony został interesującym komentarzem Cioci Jadzi, co pozwoli dzieciom na pełniejsze zrozumienie prezentowanej muzyki. Znajdziesz tu: polonezy Chopina i Czajkowskiego, menuety Bacha i Mozarta, mazur Moniuszki, tańce: węgierski, słowiański i wiele innych. Tytuł: Ciocia Jadzia zaprasza do wspólnego słuchania muzyki: o tańcach Autor: Jadwiga MackiewiczStopień trudności: dla dzieciWydawnictwo: Audio LiberFormat: płyta CDJęzyk wydania: polskiISBN: 9788360946558 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Wesoowski Franciszek - Zasady muzyki
Yamaha VZ735100 płyta zasilacza do 01V
Yamaha WS516200 Płyta PNL PSR-e423
Yamaha WF21260R środkowa płyta stykowa klawiatury P-70
TRIO STROIKOWE REED CONNECTION

TRIO STROIKOWE REED CONNECTION

Trio d'anches REED CONNECTION to wspólna inicjatywa solistów Filharmonii Zielonogorskiej im. Tadeusza Bairda. Główną ideą powstania zespołu jest chęć wspólnego muzykowania oraz promocja muzyki polskiej i światowej.

Maciej Zieliński

Maciej Zieliński

W minionym roku Maciej Zieliński bardzo wyróżniał się na scenie muzyki współczesnej. We wrześniu ukazała się jego płyta monograficzna "Across the Millenniums - Muzyka z przełomu tysiącleci" podsumowująca twórczość poważną.

Cracow Guitar Quartet

Cracow Guitar Quartet

Początki historii kwartetu sięgają 1993 roku, kiedy to Joanna Baran i Jadwiga Wołek założyły duet gitarowy o nazwie Alirio Duo. Pomimo sukcesów jakie duet odnosił w Polsce i za granicą, artystki postanowiły poszerzyć jego skład, chcąc wzbogacić...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl