Nuty: nuty na skrzypce

Chiński tamburyn - nuty na skrzypce - Fritz Kreisler

18 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Pozycja z serii 'Miniatury skrzypcowe' zawiera kompozycję Fritza Kreislera 'Chiński tamburyn' na skrzypce i fortepian, w opracowaniu Ireny Dubiskiej.Utwór ze względu na stopień trudności przeznaczony jest dla uczniów szkół muzycznych II stopnia.Jest to druk na życzenie.   Tytuł: Chiński tamburynAutor: Fritz KreislerStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: fortepian, skrzypce Notacja muzyczna: zapis nutowy, Wydawnictwo: PWMFormat: 12+4 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polski, angielskiISBN: pwm_2377 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Meinl BBP13 Professional Backbeat tamburyn tamburyn instrument perkusyjny
Meinl TMT2R tamburyn instrument perkusyjny
Stagg TAB-1RD tamburyn city (czerwony)
Latin Percussion Tamburyn Cyclop hand held Brass Jingles, czarny
SKRZYPCE

SKRZYPCE

Jest to najmniejszy instrument smyczkowy, który wywodzi się od skrzypiec barokowych. Niemniej jednak instrumenty przypominające skrzypce, z których instrument ten mógł wyewoluować można spotkać w wielu miejscach na Ziemi...

Kwartet smyczkowy Merlo

Kwartet smyczkowy Merlo

Powstał w 2003 r. z inicjatywy instrumentalistek, na co dzień współpracujących z Nową Orkiestrą Kameralną i Warsaw Cameratą. Zespół tworzą absolwentki Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie: Emilia Walasek-Gorczyca - I skrzypce, Monika Kos-Nowicka - II skrzypce, Ewa Rybarczyk – altówka

Kwintet Warsaw Camerata

Kwintet Warsaw Camerata

Zespół tworzą liderzy sekcji orkiestry Warsaw Camerata: Adam Zarzycki – I skrzypce, Monika Kos-Nowicka – II skrzypce, Michał Styczyński – altówka, Jerzy Wołochowicz – wiolonczela i Małgorzata Kołcz – kontrabas.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl