Nuty: Nuty

Camille Saint-Saens, Fabien Guilloux: Quartet for two Violins, Viola and Violoncello no. 1 in E minor op. 112 - nuty na kwartety smyczkowe

185 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Przytłaczająca spuścizna Ludwiga van Beethovena spowodowała, że wielu kolejnych twórców w ogóle nie podejmowało się komponowania utworów na kwartety smyczkowe. Saint-Saëns nie był pod tym względem wyjątkiem. Jego dwie kompozycje na kwartet smyczkowy powstały dopiero w latach 1899 oraz 1918. Formą i stylem nawiązują do francuskich kwartetów z początku XIX wieku i tytana gatunku: Josepha Haydna. Wydanie oparte na Urtext z „Camille Saint-Saëns - Complete Edition Instrumental Works”. Jest to pierwsza edycja zawierająca oryginalną wersję Finału do Kwartetu smyczkowego nr 2 w partyturze i partiach wzbogacona ciekawym wprowadzeniem. Tytuł: Quartet for two Violins, Viola and Violoncello Autor: Camille Saint-Saens, edytor: Fabien Guilloux Stopień trudności: dla zaawansowanych Instrument: skrzypce, altówka, wiolonczela Notacja muzyczna: zapis nutowy Wydawnictwo: Barenreiter Format: 19/19/19/19 Stron, 243 x 310 mm, miękka oprawa Język wydania: angielski, niemiecki, francuski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Saint Blues KBB-II/DHS King Blues Bass Darkburst Quilt gitara basowa
Triangle Quartet kolumny podłogowe serii Genese 120W/8 (matt mahogany)
PWM Blackwell Kathy, David - Viola time starters. A beginner book for viola (utwory na altwk + CD)
Groove Tubes GT-6L6-R MED QUARTET lampa elektronowa
Opium String Quartet

Opium String Quartet

Opium String Quartet (O.S.Q) powstał wiosną 2004 roku. Niespełna trzy miesiące później zadebiutował podczas letniego festiwalu im. Jerzego Waldorfa w Radziejowicach zdobywając entuzjastyczne recenzje.

Baltic Neopolis Quartet

Baltic Neopolis Quartet

Zespół powstał w 2008 roku z inicjatywy muzyków- solistów szczecińskiej Baltic Neopolis Orchestra – absolwentów wyższych uczelni muzycznych w Berlinie, Londynie, Wrocławiu i Szczecinie.

Cracow Guitar Quartet

Cracow Guitar Quartet

Początki historii kwartetu sięgają 1993 roku, kiedy to Joanna Baran i Jadwiga Wołek założyły duet gitarowy o nazwie Alirio Duo. Pomimo sukcesów jakie duet odnosił w Polsce i za granicą, artystki postanowiły poszerzyć jego skład, chcąc wzbogacić...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl