Nuty: nauka gry na basie

Bass Builders: Building Walking Bass Lines - Ed Friedland - szkoła gry na gitarze basowej (+ audio online)

116 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Linie melodyczne typu walking bass są często stosowane nie tylko w jazzie, ale także w muzyce rockowej, bluesowej, rockabilly, R&B, gospel, latino, country i wielu innych rodzajach muzyki. Książka w jasny i przejrzysty sposób prezentuje techniki, które są stosowane do budowy linii walking bass oraz uświadamia wykonawcom, jak ten proces działa. Nuty na gitarę basową dla początkujących i średnio-zaawansowanych. Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio zawierają m.in. wersje demo oraz podkłady do zagrania każdego utworu i są w cenie książki. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule Tytuł: Building Walking Bass Lines - Ed FriedlandAutor: Ed FriedlandStopień trudności: dla początkujących i średnio-zaawansowanychInstrument: gitara basowaNotacja muzyczna: zapis nutowy, akordySeria: Bass BuildersWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 64 str, A4, miękka oprawa, dołączony kod audio onlineJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780793542048   zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Source Audio SA 246 - One Series AfterShock Bass Distortion, efekt do gitary basowej
Blackstar amPlug FLY Bass wzmacniacz suchawkowy do gitary basowej
Ernie Ball 2810 Flatwound Bass struny do gitary basowej 5 45-130
Tech 21 Bass Fly Rig V2 efekt do gitary basowej
Fender czyli jak brzmi legenda...

Fender czyli jak brzmi legenda...

Firmy muzycznej założonej przez Leo Fendera, po drugiej wojnie światowej, chyba nie trzeba przedstawiać. To pierwszy producent gitar elektrycznych i wzmacniaczy na szeroką skalę. Takie hasła jak Telecaster, Jaguar, Mustang, Precission Bass, Jazz Bass... oraz oczywiście Stratocaster, to słowa znane n

Jerzy Żak – lutnista

Jerzy Żak – lutnista

Początkowo grał na gitarze klasycznej – studiował pod kier. A. Kowalczyka w Łodzi (dyplom 1979) oraz J. Tomasa w Alicante, Hiszpania, 1980-81. Od 1983 r. specjalizuje się w muzyce dawnej grając na historycznych instrumentach szarpanych – lutni, teorbie i gitarze XIX-wiecznej.

Piotr Restecki

Piotr Restecki

Gitarzysta, kompozytor. Rodowity Kielczanin. Grę na gitarze rozpoczął jako samouk...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl