Nuty: Nuty

Alfred's Teach Yourself to Play Jazz - Bert Konowitz (+ online audio) - podręcznik do nauki gry jazzu na instrumenty klawiszowe

114 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Naucz się grać jazz na klawiaturze i wejdź w zupełnie nowy świat wiedzy muzycznej dzięki ekscytującej metodzie Alfreda. Postępując zgodnie z instrukcjami krok po kroku, nauczysz się wszystkiego o jazzowych i bluesowych skalach, progresji, chodzącym basie, latynoskim jazzie, jazzowych balladach. Nauczysz się od mistrzów z każdej epoki stylów takich jak swing, be-bop, jazz-rock, fusion i nie tylko. Dzięki symbolom akordów, mini lekcjom muzyki i nowoczesnym technikom jazzowym, ta książka pozwoli Ci stać się mistrzem jazzu. Aranżacja zawiera nuty na fortepian dla średnio-zaawansowanych.  Audio online - dodatkowe materiały muzyczne Podkłady do zagrania każdego utworu oraz wersje demo utworów (pliki Mp3) są zawarte w cenie tej książki. Pliki można odtworzyć online lub pobrać ze strony https:// www. halleonard. com/mylibrary/ wykorzystując z kodu dostępu - AUDIO ACCESS CODE, który znajduje się na pierwszej stronie książki. Więcej o audio online przeczytasz >>> w artykule Tytuł: Alfred's Teach Yourself to Play Jazz - Bert Konowitz (+ online audio) Autor: Bert Konowitz Stopień trudności: dla średnio-zaawansowanych Instrument: fortepian Notacja muzyczna: zapis nutowy Wydawnictwo: Alfred Music Publications Format: 80 stron, A4, oprawa miękka, kod Audio Online Język wydania: angielskiISBN: 9780739000199 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - Play-along jazz with a jazz trio na klarnet (+ CD)
PWM Rni - Soulful jazz. Jazz play along (utwory w transkrypcji na instrumenty w stroju Bb, Eb i C +CD)
PWM Rni - It′s easy to play jazz (utwory na fortepian)
PWM Rni - It′s easy to play more jazz (utwory na fortepian)
Beata Szałwińska

Beata Szałwińska

Międzynarodowej sławy pianistka, absolwentka Akademii Muzycznej w Warszawie. Jako stypendystka rządu francuskiego studiowała w Ecole Normale de Musique Alfred Cortot w Paryżu.

Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

Atsuko Koga – flet

Atsuko Koga – flet

Urodzona w Fukuoce, w Japonii. Po ukończeniu nauki w Tokio, przeniosła się do Conservatoire National Supérieur de Musique et de Danse w Paryżu, gdzie ukończyła studia z wyróżnieniem.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl