Nuty: nuty na pianino dla początkujących

Adele: 25 (Easy Piano) - nuty w łatwym układzie na fortepian

70 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Zbiór zawiera nuty w łatwym opracowaniu na fortepian solo do wszystkich utworów z albumu "25". Nuty przeznaczone są dla początkujących pianistów. Album zawiera również akordy gitarowe i słowa przez co może służyć jako śpiewnik lub mogą z niego korzystać bardziej zaawansowani pianiści.Spis utworów:Hello         Send My Love (To Your New Lover)     I Miss You         When We Were Young     Remedy         Water Under The Bridge     River Lea         Love In The Dark     Million Years Ago         All I Ask     Sweetest DevotionTytuł: Adele 25Autor: AdeleStopień trudności: dla początkującychInstrument: fortepian Notacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Wise PublicationsFormat: 56 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781785582226 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Adele - 25 Easy piano (utwory na fortepian)
PWM Adele - Adele na skrzypce (+ CD)
PWM Adele - 25 Album songbook (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Adele - Easy guitar (utwory na gitar) - WYPRZEDA
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Agata Dalli

Agata Dalli

'Piękny głos, talent aktorski, zmysłowa prezencja sceniczna' - to główne cechy tej wszechstronnie uzdolnionej artystki. Agata Dalli oprócz śpiewu z akompaniamentem orkiestry, wykonuje utwory na fortepian solo oraz śpiewa z własnym akompaniamentem fortepianu.

Romuald Twardowski – kompozytor, pedagog

Romuald Twardowski – kompozytor, pedagog

Urodzony w Wilnie w 1930 r. W latach 1952-57 studiował fortepian i kompozycję w klasie Juliusa Juzeliunasa w Państwowym Konserwatorium Litewskiej SRR w Wilnie. Studia kompozytorskie kontynuował w latach 1957-60 w Państwowej Wyższej Szkole Muzycznej w Warszawie u Bolesława Woytowicza.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl