Przypuszczam, Że Wątpię

23.99 PLN  zobacz w sklepie »


Jego Biografię Można Utkać Z Samych Anegdot. Bohdan Łazuka, Choć Zwykle Nie Grał Głównych Ról, Zawsze Cieszył Się Sympatią Widzów. Książka "Przypuszczam, że Wątpię" To Zapis Pasjonującej Rozmowy Z Tym Znanym I Lubianym W Polsce Aktorem, Piosenkarzem I Satyrykiem. To Opowieść O środowisku, Które Bohdan Łazuka Poznał I Współtworzył, O Aktorstwie, Kobietach, O Barwnym I Jednocześnie Zgrzebnym życiu W PRL-u. W Latach 60. Ubiegłego Stulecia Młody Łazuka Był U Szczytu Popularności. Rozchwytywany Przez Reżyserów, Kochany Przez Publiczność, Swobodnie Poruszał Się Na Scenach Festiwalowych, Kabaretowych, Teatralnych, Na Planach Filmowych I Wśród Artystycznej Bohemy. Zawsze W Doborowym Towarzystwie. W Kolejnej Dekadzie Umocnił Wizerunek świetnego Aktora, Zwłaszcza Komediowego, W Filmach Stanisława Barei, Tadeusza Chmielewskiego, Jerzego Gruzy. Do Historii Przeszła Jego Rola W "Nie Lubię Poniedziałku", Gdzie Był Jakby Sobą Samym, Artystą, Który W Warszawie, Po Nocnym Recitalu, W Nonszalanckim Nastroju, Bez Cienia Stresu Wędruje Do Domu Wzdłuż Torów Tramwajowych Z Korbą Od Samochodu. W Latach 80. I 90. Łazuka Częściej Wybierał Kabaret. Dużo Jeździł Z Koncertami Po Polsce I świecie. Pozostał Wędrującym Aktorem Do Dziś. Ostatnio Częściej Znów Widać Go W Filmach. Ma Też Stałą Przystań W Postaci Mazowieckiego Teatru Muzycznego. Dowcipny, Elegancki, Szarmancki, A Kiedy Trzeba Dosadny. Lekkoduch, Który Docenił Wartość Rodziny. Miał Cztery żony, Jednak Wciąż Nie Wie, Dlaczego Kobiety Są Tak Atrakcyjne. W Rozmowie Z Karoliną Prewęcką Dzieli Się Swoimi Przemyśleniami Na Temat Rodziny, Zawodu Aktora, Polski, Cywilizacji. I Prosi, żeby Nie Traktować Jego Historii Jako Zamkniętej. Ma Jeszcze Wiele Do Powiedzenia, Ale Wyznaje, że Bywają Momenty, Kiedy Stokroć Wymowniejsze Wydaje Mu Się Milczenie. Atutem Książki Są Smakowite Anegdoty Ze świata Artystycznego Oraz Wypowiedzi Przyjaciół I Znajomych Bohdana Łazuki, M.in.: Daniela Olbrychskiego, Olgi Lipińskiej, Grażyny Szapołowskiej, Marii Czubaszek, Jerzego Owsiaka, Krzysztofa Kowalewskiego, Barbary Krafftówny I Vadima Brodskiego.

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Dunlop 286 rurka do gry ″slide″ do gitary, 17 x 19 x 52 mm
SE Electronics Instrument Reflexion Filter
Roland TD 20 KX + MDS-25 zestaw perkusyjny
Numark CD MIX-III podwójny odtwarzacz CD/MP3

Powiązane Video

Richard Wagner

Richard Wagner

Ten kompozytor i teoretyk działający w epoce romantyzmu urodził się w Lipsku w roku 1813. Muzyką zaczął interesować się po wsyłuchaniu dzieł Beethovena oraz Webera. Jego pierwsze dzieło- uwertyrę orkiestrową można było usłyszeć w Lipsku, kiedy artysta ten miał 16 lat.

Giacomo Puccini

Giacomo Puccini

Urodzony w 1858 roku w Lukce ten pochodził z rodziny z muzycznymi tradycjami. Jego przodkowie byli organistami oraz dyrygentami w kaplicy kościoła Św. Marcina w jego rodzinnym mieście.

Dymitr Szostakowicz

Dymitr Szostakowicz

Ten kompozytor i pianista rosyjski przyszedł na świat w Petersburgu w 1906 roku. Pochodził z rodziny, w której sztuka miała znaczenie, jego matka była pianistką i to ona była jego pierwszą nauczycielką muzyki.

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl