Mity Rock And Rolla Cała Prawda O Najsłynniejszych I Okrytych Niesławą Wyskokach Największych Gwiazd

29.99 PLN  zobacz w sklepie »


Czy Robert Johnson Naprawdę Sprzedał Duszę Diabłu?Dziennikarze Muzyczni Gary Graff I Daniel Durchholz Biorą Na Warsztat Plotki, Półprawdy I Pomówienia, A Także Mity I Legendy, Którymi Obrosły Kariery Sławnych Muzyków Rockowych. Docierają, O Ile To Możliwe, Do źródeł Każdej Pogłoski, Fałszywe Obalają, A Te Potwierdzone Szczegółowo Opisują. Szanowny Czytelniku, W Niniejszej Książce Czekają Na Ciebie: Seks (czy Chłopcy Z Led Zeppelin Naprawdę Zaspokoili Fankę żywą Rybą?), Narkotyki (czy Beatlesi Naprawdę Wypalili Jointa W Pałacu Buckingham?) I Rock And Roll (czy Album The Dark Side Of The Moon Naprawdę Idealnie Zgrywa Się Z Filmem Czarnoksiężnik Z Oz?). Oprócz Tego Trafią Się Również Mity Okołomedyczne (zawartość żołądka Roda Stewarta I żebro Marilyna Mansona), Kulinarne (czy Alice Cooper Naprawdę Gustował W żywych Kurczakach, Ozzy Osbourne W Nietoperzach, A Frank Zappa... Nie, To Się Nie Nadaje Na Okładkę), W Ten Czy Inny Sposób Powiązane Z Hadesem (Paul McCartney Zginął, Za To Morrison, Elvis I Tupac żyją I Mają Się Dobrze), A Nawet Kilka Takich, Które Zdają Się Mieć W Sobie Ziarno Prawdy (czy Keith Richards Naprawdę Wciągnął Kreskę Koki Wymieszanej Z Prochami Swojego świętej Pamięci Ojca, O Co Chodziło Z Zespołem Van Halen I M & M'sami I Czy Komiks O Grupie KISS Naprawdę Wydrukowano Krwią Muzyków?). Autorzy Pochylają Się Nad Niemal Sześćdziesięcioma Rockandrollowymi Legendami (zapuszczając Się Przy Tym Na Terytorium Country I Popu), Które Rozbierają Na Czynniki Pierwsze, Ujawniając Tym Samym Mitotwórcze Mechanizmy Rządzące światem Muzycznej Plotki.

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Lag GLE I 66 gitara elektryczna Imperator czarna
Ibanez DT 520 FM CRS Destroyer gitara elektryczna
Latin Percussion Dzwonki alpejskie Rock Rock
Latin Percussion Dzwonki alpejskie Rock Ridge Rider Rock Ridge Rider

Powiązane Video

Requiem d.moll Gabriel’a Faure- msza żałobna dodająca otuchy

Requiem d.moll Gabriel’a Faure- msza żałobna dodająca otuchy

Po raz pierwszy usłyszałam Requiem Faure mając lat czternaście. Wówczas cała moja percepcja skupiona była na twórczości jednego z klasyków wiedeńskich, twórcy najbardziej znanej mszy żałobnej - Wolfgang’a Amadeus’a Mozart’a.

Thomas Quasthoff - Artysta Wszechstronny

Thomas Quasthoff - Artysta Wszechstronny

Wszechstronni artyści z całą pewnością mają decydujący wpływ na rozwój i propagowanie kultury muzycznej. Poprzez swoją działalność wykazują, że to muzyka jest w stanie poruszyć ludzkie serca. Kompozytorzy, dyrygenci, śpiewacy – wszyscy odciskają swoje piętno na ostatecznym kształcie dzieła artystycz

Muzyka a taniec

Muzyka a taniec

To prawda, że muzyka nie potrafi opisać otaczającej nas rzeczywistości tak wiernie jak literatura, film, fotografia, czy malarstwo. Ale też rzadko bywa przegadana jak niektóre powieści, czy banalna jak kiepskie kino. Za to potrafi opowiedzieć o sprawach bardziej ulotnych...

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl