Graj Rocka Na Gitarze. Nauka Gry I Riffy W 10 Przystępnych Lekcjach + Cd

41.99 PLN  zobacz w sklepie »


GRAMY ROCKA! W Dziesięciu Przystępnych Lekcjach Podręcznik Graj Rocka Na Gitarze Przemieni Początkującego Gitarzystę W Prawdziwego Rockmana. Każdej Lekcji Przypisane Jest Odpowiednie Nagranie Na Płycie CD, Ułatwiające Prawidłowe Realizowanie ćwiczeń. Dzięki Nagraniom Można Usłyszeć, Jak Powinny Brzmieć Zamieszczone W Książce Akordy, Riffy I Melodie. Już Wkrótce Będziesz Mógł Je Zagrać Razem Z Ulubionymi Zespołami Lub Z Własną Grupą Rockową! Podręcznik Zawiera Niezbędne Informacje Z Zakresu Harmonii, Melodyki, Riffów I Improwizacji. Prezentuje Też Podstawy Najważniejszych Stylów Muzycznych, Takich Jak Blues, Rock'n'roll, Rock Klasyczny, Heavy Metal Czy Muzyka Alternatywna. Będzie Zatem Doskonałą Pomocą Dla Każdego, Kto Pragnie Osiągnąć Wysoki Poziom W Grze Na Tak Fascynującym Instrumencie, Jakim Jest Gitara. Dzięki Ilustracjom, Przejrzystym Diagramom I Nagraniom Na CD, Podręcznik GRAJ NA GITARZE ROCKOWEJ Pozwoli Ci Już Niedługo Dołączyć Do Mistrzów Rocka! PHIL CAPONE (GDLM, LGSM) Jest Profesjonalnym Gitarzystą, Stałym Współpracownikiem Pisma Total Guitar I Autorem Książek 501 Guitar Chords, Learn To Play Guitar Oraz Exploring Jazz Guitar. Prowadzi Także Działalność Pedagogiczną W Londyńskim Institute Of Contemporary Music. PAUL COPPERWAITE Jest Londyńskim Muzykiem, Autorem I Wydawcą Ponad Tuzina Książek O Szerokiej Tematyce Muzycznej, Od Podstaw Stylu Pop Aż Po Historię Fendera. Jego Artykuły Zamieszczane Są W Kerrang!, Najlepiej Sprzedającym Się Na świecie Tygodniku Rockowym. Od Dwudziestu Lat Regularnie Koncertuje Z Własnym Zespołem A Ostatnio Współtworzy Nowy Album Znanej Grupy Brytyjskiej Z Lat 80-tych.

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Wojakowski Wojciech ″Gitara - nauka gry od podstaw″
Seymour Duncan Dirty Deed Distortion efekt gitarowy
Toontrack SDX Music City USA biblioteka brzmie [Superior Drummer], Rock, Reggae, Metal, Punk, Gospel, Polka, Country, produkcja Harry Stinson i Chuck Ainlay
PWM Feliski Zenon - Nauka gam i zmian pozycji na skrzypce z. 2

Powiązane Video

„Klasyka przenika” – do ROCKA!

„Klasyka przenika” – do ROCKA!

Czyli wybrane aranże rockowe utworów muzyki klasycznej z odrobiną komentarza. Utwory napisane kilkaset lat temu mogą powracać i przenikać do muzyki rozrywkowej, jazzu, rocka, pop, rapu, metalu – właściwie wszędzie. Przenikanie odbywa się tutaj nie tylko w sferze kompozycji, ale również w instrumenta

Jerzy Żak – lutnista

Jerzy Żak – lutnista

Początkowo grał na gitarze klasycznej – studiował pod kier. A. Kowalczyka w Łodzi (dyplom 1979) oraz J. Tomasa w Alicante, Hiszpania, 1980-81. Od 1983 r. specjalizuje się w muzyce dawnej grając na historycznych instrumentach szarpanych – lutni, teorbie i gitarze XIX-wiecznej.

Piotr Restecki

Piotr Restecki

Gitarzysta, kompozytor. Rodowity Kielczanin. Grę na gitarze rozpoczął jako samouk...

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl