Gitara Klasyczna Dla Bystrzaków

31.99 PLN  zobacz w sklepie »


Nastrój Do Gry:

Gitara Jest Obecnie Najpopularniejszym I Najbardziej Czadowym Instrumentem Na świecie. Zwana "drewnianym Magnesem Na Kobiety", Urzeka Swym Brzmieniem Także Panów. Z Klasycznej Gitary Możesz Wydobyć Zarówno Chwytliwe Melodie I Złożone Akordy, Jak I Płynne Arpeggia Czy Liryczne Utwory - I To Wszystko Dzięki Zaledwie Sześciu Strunom. Jeśli I Ty Masz Ochotę Zasilić Wreszcie Grono Muzyków, A Do Tego Nie Zniechęcić Się Podczas Nużących ćwiczeń, Sięgnij Po Najzabawniejszy Podręcznik Do Gry Na Gitarze. Do Książki Dołączono Płytę CD, Dzięki Której Będziesz Mógł Zagrać Wszystkie Utwory, Słuchając Równocześnie Ich Nagrań!

Z Rączki Do Rączki, Trochę Gitary, Trochę Książki:

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Takamine GC1-NAT gitara klasyczna
Gretsch G2622T Streamliner Center Block Bigsby Gunmetal gitara elektryczna
Takamine GC2-BLK gitara klasyczna
Gretsch G2622-P90 Streamliner Center Block Double-Cut P90 V-Stoptail LRL Havana Burst gitara elektryczna

Powiązane Video

GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

4 stulecia wyjątkowego brzmienia

4 stulecia wyjątkowego brzmienia

Gitara jest instrumentem muzycznym z grupy strunowych szarpanych. Klasyczna, zbudowana jest z pudła rezonansowego, gryfu, podstrunnicy i 4 progów na niej. Przeważnie ma sześć strun, lecz można spotkać również gitary z czterema, pięcioma, siedmioma, ośmioma, dziesięcioma a nawet dwunastoma strunami.

GITARA

GITARA

Gitara to prawdopodobnie najbardziej rozpowszechniony instrument na świecie. Należy do rodziny instrumentów strunowych, a jej korzenie nie są dokładnie znane. Istnieje teoria, iż przodkiem gitary jest...

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl