Nuty: Nuty

Zaczarowana wiolonczela - Agnieszka Kaszuba - nuty na wiolonczelę i fortepian

52 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera zbiór melodii zaaranżowanych na wiolonczelę z towarzyszeniem fortepianu. Utwory zawarte w zbiorze "Zaczarowana wiolonczela" skierowane są do uczniów szkoły muzycznej I stopnia oraz początkowych klas szkoły muzycznej II stopnia. Charakteryzują się różnorodnością zagadnień technicznych i interpretacyjnych i pozwalają rozwinąć wyobraźnię muzyczną młodych wiolonczelistów. Autorka Agnieszka Kaszuba o zbiorze:Inspiracją do skomponowania albumu ZACZAROWANA WIOLONCZELA była, jak podczas tworzenia zbioru MOJA WIOLONCZELA, wieloletnia praca pedagogiczna, która jest zdecydowanie moją miłością i pasją. Utwory skierowane są do uczniów rozpoczynających przygodę z wiolonczelą, poprzez cały cykl szkoły I stopnia, do wczesnych lat szkoły II stopnia. Myślę, że różnorodność zagadnień technicznych, interpretacyjnych i wyrazowych zachęci i pozwoli rozwijać umiejętności wykonawcze młodych wiolonczelistów. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Spis utworów: PobudkaGonitwa IIJesienna zadumaPociągSkoczekTańcowała igła z nitkąWalc wiosennyWariacje dziecięce na temat własnyWspomnienie Tytuł: Zaczarowana wiolonczelaAutor: Agnieszka KaszubaStopień trudności: dla początkującychInstrument: wiolonczelaNotacja muzyczna: zapis nutowy, głos solowy + akompaniamentWydawnictwo: PWMFormat: 16+28 str, N4 (235x305mm), miękka oprawaJęzyk wydania: polski, angielskiISMN: 9790274037925 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Twardowski Romuald - piewajce wiolonczele. atwe utwory na dwie wiolonczele
Yamaha VC5 S wiolonczela 4/4
PWM Osiecka Agnieszka - Wielki piewnik, tom VIII ″Magoka″
PWM Osiecka Agnieszka - Wielki piewnik, tom VII ″Krakowskie anioy″
Wiolonczela

Wiolonczela

Instrument smyczkowy wywodzący się z violi da braccio powstał mniej więcej około roku 1560 niedługo po pojawieniu się skrzypiec. Niestety jednak wiolonczela nie miała tyle szczęścia co skrzypce...

Bałkańska wiolonczela: Luka Sulic i 2CELLOS

Bałkańska wiolonczela: Luka Sulic i 2CELLOS

Żeby nie było niepoważnie nie zacznę od tego, że Luca jest nieziemsko przystojny (jakby nie wystarczyło to, że na wiolonczeli gra jak poeta i hardrockowiec w jednym). Wiolonczela, która trochę niesłusznie zniewieściała za sprawą pewnej prześlicznej wiolonczelistki ożywa w rękach tego młodego boga. O

Gracjan Szymczak

Gracjan Szymczak

Urodził się w 1986 roku we Wrocławiu. Ukończył wrocławską Akademię Muzyczną im. Karola Lipińskiego w klasach: prof. Grzegorza Kurzyńskiego (fortepian), prof. Lidii Grzanki-Urbaniak (wiolonczela) oraz prof. Marka Pijarowskiego (dyrygentura), otrzymując dyplom z wyróżnieniem.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl