Nuty: aranżacja rozrywka i jazz

You Can Teach Yourself SongWriting (+ audio online) - Larry McCabe - podręcznik do nauki tworzenia piosenek

110 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Pozycja z serii 'You Can Teach Yourself' to książka przeznaczona dla każdego, kto chce nauczyć się pisać piosenki. W sposób łatwy do zrozumienia odkrywa sekrety technik używanych przez profesjonalistów. Autor opisuje i porusza takie zagadnienia jak: rozpoczęcie, różne formy piosenek, podejście do tytułu, motywów i tekstu, tworzenie melodii, odnalezienie właściwych akordów, prawa autorskie i wiele innych. Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio zawierają m.in. wersje demo oraz podkłady do zagrania każdego utworu i są w cenie książki. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule Tytuł: You Can Teach Yourself Song WritingAutor: Larry McCabeStopień trudności: dla początkującychInstrument: Notacja muzyczna: Seria: You Can Teach YourselfWydawnictwo: Mel BayFormat: 120 str, A4, miękka oprawa, kod audio onlineJęzyk wydania: angielski ISBN: 9780786650125 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Steinberg Cubase 7 program komputerowy (darmowy update do wersji Pro 8 online)
Steinberg Cubase Artist 7 program komputerowy (darmowy update do wersji 8 online)
Mackie EM-USB mikrofon USB
Steinberg Cubase Artist 7 EDU program komputerowy, wersja edukacyjna (darmowy update do wersji 8 online)
Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

Atsuko Koga – flet

Atsuko Koga – flet

Urodzona w Fukuoce, w Japonii. Po ukończeniu nauki w Tokio, przeniosła się do Conservatoire National Supérieur de Musique et de Danse w Paryżu, gdzie ukończyła studia z wyróżnieniem.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl