Nuty: Nuty

Robert Gawron: Ukulele flamenco - utwory na ukulele w stroju tradycyjnym i low G

30 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Ukulele flamenco' Roberta Gawrona to kolekcja utworów ukazujących zachwyt muzyką flamenco i kulturą andaluzyjskich Cyganów oraz powrót do muzycznych korzeni autora. Niektóre utwory ze względu na swoistość brzmienia i zakres dźwięków zostały opracowane w odmiennych wersjach dostosowanych do tradycyjnego stroju i tak zwanego low G.   Tytuł: Ukulele flamenco - utwory na ukulele w stroju tradycyjnym i low GAutor: Robert GawronStopień trudności:Instrument: ukulele Notacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: AbsonicFormat: 68 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788364918254   zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Gawron Robert ″Ukulele Flamenco″ ksika
AN Gawron Robert ″Flamenco na bis″
AN Gawron Robert ″Soneczne rytmy na ukulele″ ksika
AN Gawron Robert ″Ukulele ogniskowe″ ksika
Robert Kwiatkowski

Robert Kwiatkowski

Robert Kwiatkowski należy do grona wybitnych polskich muzyków swojej generacji. Ten znakomity skrzypek i kameralista jest zdobywcą nagród na wielu prestiżowych konkursach kameralnych w kraju i za granicą oraz licznych wyróżnień za dokonania artystyczne.

Krzysztof Knittel

Krzysztof Knittel

Ur. w 1947 r. w Warszawie. W Warszawie studiował też reżyserię dźwięku i kompozycję. Realizuje utwory komputerowe i elektroakustyczne, pisze utwory orkiestrowe, kameralne, sceniczne, komponuje muzykę dla baletu, teatru, filmu...

Mechanika porywająca tłumy

Mechanika porywająca tłumy

DJ jest osobą zajmująca się dobieraniem oraz odtwarzaniem i miksowaniem muzyki na żywo w celu rozbawienia publiczności. Stara się stworzyć płynność muzyczną w swoim występie, łącząc ze sobą różne utwory, a nawet dodając efekty dźwiękowe, sample, utwory typu A capella. DJ-e turntabliści posługują się

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl