Nuty: nuty na fortepian

Tylko we Lwowie - nuty na fortepian lub keyboard - akordy gitarowe, słowa

19 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera zbiór piosenek z zachowaną gwarą lwowską. Opracowanie zawiera nuty na fortepian lub keyboard - akordy gitarowe, słowa. Dla średnio-zaawansowanych. Spis utworów:1.Marsz lwowskich dzieci;2.Na Batorego;3.Ballada o pannie Franciszce;4.Bal u Weteranów;5.Każdy ma coś drogiego;6.O dwunastej godzinie;7.A kto z was ma tęgie krzyże;8.Czemu na Gródku;9.Maruszka;10.Husia - siusia;11.Na budowi ludzi mro- wi;12.Wesele Mańki Pryszcz;13.Tam na rogu na Janowskiej;14.U Bombacha;15.Ballada o Białoniu;16.Senzacja, bo kino gra;17.Hej, Maryśka. Tytuł: Tylko we LwowieAutor: Irena WarmińskaStopień trudności: dla wszystkichInstrument: fortepian lub keyboardWydawnictwo: ContraNotacja muzyczna: akordy gitarowe, słowaFormat: 28 strony, A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: polski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - Frozen (utwory na fortepian, wokal i gitar)
AN Ziemlaski Roman ″Ballady rockowe″ piosenki na: keyboard, gitar, ukulele
PWM Rni - Greatest hits. The complete keyboard player (utwory na fortepian)
PWM Twardowski Romuald - Kolorowe nutki. atwe utwory na skrzypce i fortepian
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

Od pięciu lat podkrakowska Lanckorona gości uczestników Międzynarodowych Warsztatów Gitarowych. Projekt ten stanowi innowacyjną formę rozwijania umiejętności gry na gitarze połączoną z kształtowanie wrażliwości artystycznej uczestników i poszerzanie ich horyzontów twórczych...

Sonata

Sonata

Nazwa tej formy muzycznej wywodzi się od włoskiego słowa suonare oznaczającego „brzmieć”. Dawniej (XVII wiek) sonata był to utwór instrumentalnym na wiele głosów i w taki sposób stała się przeciwieństwem wokalnej kantaty.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl