Nuty: nuty na keyboard


Zagraj to sam - wydanie specjalne rok 2001 - Niezapomniane przeboje - nuty na keyboard

23 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja to zbiór piosenek będących największymi przebojami polskiej muzyki rozrywkowej z 2001 roku.  Nuty dla średnio-zaawansowanych muzyków jak i dla osób dopiero uczących się grać na instrumencie. Pryma czyli linia melodyczna zapisana na jednej pięciolinii dla prawej ręki z podpisanymi symbolami akordów dla lewej ręki. Dodatkowo tekst z nadpisanymi symbolami akordów + diagramy akordów klawiszowych i gitarowych. Spis utworów: BIAŁA ARMIA – BajmCYKADY NA CYKLADACH – MaanamBYĆ TAK BLISKO – Kasia KowalskaDARY LOSU – Ryszard RynkowskiMODLITWA O ZŁOTY DESZCZ – BajmNIE, NIE, NIE – T.LovePIĄTY BIEG – Budka SufleraPIESEK TWIST – UrszulaSIÓDMY ROK – Andrzej ZauchaSŁODYCZE – Golec uOrkiestraSZKLANKA WODY – BajmW KINIE, W LUBLINIE - KOCHAJ MNIE – BrathankiŚCIERNISKO – Golec uOrkiestraZA MŁODZI, ZA STARZY – Ryszard RynkowskiTytuł: Zagraj to sam - wydanie specjalne rok 2001Autor: różniStopień trudności: dla początkujących i średnio-zaawansowanychNotacja muzyczna: zapis nutowy, diagramy akordówWydawnictwo: Studio BisSeria: Zagraj to samFormat: 28 str. A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788392882121 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Kpski Janusz- Zagraj to sam - Szkoa na keyboard cz. I
AN Kpski Janusz- Zagraj to sam - Szkoa na keyboard cz. II
AN Ziemlaski Roman ″Ballady rockowe″ piosenki na: keyboard, gitar, ukulele
AN Wenclewski Jacek ″Przeboje muzyki klasycznej″ samouczek na gitar
Bartosz Koziak

Bartosz Koziak

Bartosz Koziak jest zwycięzcą III Międzynarodowego Konkursu Wiolonczelowego im. Witolda Lutosławskiego w 2001 r. w Warszawie, zdobywcą II-ich nagród na konkursach w Tongyeong „Isang Yun in Memoriam” (Korea) i Kijowie...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl