Nuty: nuty na gitarę akustyczną

The Acoustic Guitar Bible - Eric Roche (+ 2 płyty CD) - przewodnik dla gitarzystów - nuty na gitarę akustyczną

157 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera praktyczny przewodnik do nauki gry na gitarze akustycznej. Ten tom obejmuje wszystkie podstawowe informacje przydatne początkującym gitarzystom. Porusza tematy dotyczące: higieny instrumentu oraz różnych sposobów strojenia gitary. Książka zawiera przedmowę Tommy'ego Emmanuela i porady od mistrzów gitary. W wydaniu znajdują się ćwiczenia, widomości teoretyczne z zakresu harmonii i improwizacji oraz różne zaawansowane techniki gry.  Książka zawiera również mnóstwo pełnych utworów w różnych stylach. Do wydania dołączone zostały płyty CD z przykładami z książki i ćwiczeniami.Tytuł: The Acoustic Guitar Bible - Eric Roche (+ 2 płyty CD)Autor: Eric RocheStopień trudności: dla początkującychInstrument: gitara akustycznaNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Sanctuary PublishingFormat: 246 strony, A4, oprawa miękka + 2 płyty CDJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781844920631 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Clapton Eric - Play guitar with... (utwory na gitar + CD)
PWM Rni - Greatest guitar solos of all time. Play guitar with... (utwory na gitar + CD)
Graphtech PQ-6643-00 - Acoustic/Electric Guitar Nut, Flat, Slotted, 43 mm x 6 mm, siodeko do gitary
Graphtech PQ-6235-00 - Acoustic Guitar Nut, Flat, Slotted, 1 3/4 length, siodeko do gitary akustycznej
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

Fender czyli jak brzmi legenda...

Fender czyli jak brzmi legenda...

Firmy muzycznej założonej przez Leo Fendera, po drugiej wojnie światowej, chyba nie trzeba przedstawiać. To pierwszy producent gitar elektrycznych i wzmacniaczy na szeroką skalę. Takie hasła jak Telecaster, Jaguar, Mustang, Precission Bass, Jazz Bass... oraz oczywiście Stratocaster, to słowa znane n

Struny gitarowe. Podstawowe informacje.

Struny gitarowe. Podstawowe informacje.

W dalekiej przeszłości instrumentów strunowych, w tym i gitary, struny robiono z baranich jelit. W miarę rozwoju cywilizacji na wielką skalę na rynku pojawiły się gitary akustyczne, elektryczne, klasyczne. Zaistniała potrzeba produkcji strun do tych instrumentów – zarówno nylonowych do gitar klasyc

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl