Nuty: nauka gry na pianinie

Smooth Jazz Piano The Complete Guide (+ audio online) - Mark Harrison - kompletny przewodnik po stylu smooth jazz

116 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja uczy podstawowych umiejętności potrzebnych, aby grać na fortepianie w stylu smooth jazz. Jest to doskonały przewodnik, który omawia takie zagadnienia jak skale, akordy, harmonia, brzmienie, progresja i wiele więcej. Nuty dla średnio zaawansowanych. Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio zawierają m.in. wersje demo oraz podkłady do zagrania każdego utworu i są w cenie książki. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule Tytuł: Smooth Jazz Piano The Complete GuideAutor: Mark HarrisonStopień trudności: dla średnio zaawansowanychInstrument: fortepian, keyboard Notacja muzyczna: zapis nutowySeria: Keyboard Style SeriesWydawnictwo: Hal Leonard Format: 80 str., A4, miękka oprawa, w komplecie kod audio onlineJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780634073946 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Harrison Mark - Smooth jazz piano. The complete guide (+CD)
PWM Harrison Mark - Contemporary jazz piano. The complete guide (+CD)
PWM Rni - Smooth jazz piano solos
PWM Rni - Bossa Nova. Jazz piano solos vol. 15
Anna Netrebko

Anna Netrebko

Charakterystyczna, ciemna barwa głosu, znakomita prezencja i styl to cechy, które zaprowadziły tę rosyjską sopranistkę na szczyty. Urodzona w 1971 roku w Krasnodarze Anna Netrebko rozpoczęła swoją karierę sprzątając w Teatrze Maryjskim w Petersburgu, gdzie jednak szybko została zauważona przez

JM JAZZ WORLD ORCHESTRA

JM JAZZ WORLD ORCHESTRA

NOWY PROJEKT JMI

Wojciech Konikiewicz

Wojciech Konikiewicz

To artysta określany przez Johna Fordhama z "The Guardian" jako "the excellent Konikiewicz" zaś przez Bogdana Chmurę z Jazz Forum jako ,,...jeden z najciekawszych, najbardziej otwartych i kreatywnych muzyków polskiego jazzu ".

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl