Nuty: nuty na saksofon

Schott Saxophone Lounge: Abba Classics for Tenor Saxophone (+ płyta CD) - nuty na saksofon tenorowy z fortepianem

127 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Najnowsza edycja serii Schott Saxophone Lounge na saksofon tenorowy w łatwych do zagrania aranżacjach Dirko Juchem zawiera 14 najbardziej znanych utworów ABBA. Opcjonalna partia fortepianu i płyta CD z akompaniamentem zachęcają do występu z akompaniamentem. Nuty dla średnio-zaawansowanych. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis utworów: Mamma MiaS.O.S.I Have A DreamSuper TrouperWaterlooThe Winner Takes It AllI Do, I Do, I Do, I Do, I DoMoney, Money, MoneyChiquititaPeople Need LoveDancing QueenSummer Night CityThank You For The MusicHappy New Year Tytuł: Schott Saxophone Lounge: Abba Classics for Tenor Saxophone (+ płyta CD)Autor: Abba, Dirko JuchemStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: fortepian, saksofon tenorowyNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: SchottSeria: Schott Saxophone LoungeFormat: 96 stron, A4, oprawa miękka, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: angielskiISBN: 9790001163200 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Taylor Dennis - Jazz saxophone. An in-depth look at the styles of the tenor masters (+ CD)
PWM Gershwin George - Playalong for saxophone (utwory na saksofon + CD)
PWM ABBA - More Gold. Greatest hits (utwory na fortepian, wokal i gitar)
Yamaha YTS 475 saksofon tenorowy
Saksofon

Saksofon

Saksofon to instrument dęty, który pomimo iż wykonany jest z metalu należy zaliczyć do grupy instrumentów dętych drewnianych. Klasyfikacja wynika z budowy oraz drewnianego stroika, który jest źródłem dźwięku (podobnego do tego znajdującego się w klarnecie).

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

José Cura

José Cura

Światowej sławy tenor, znany przede wszystkim dzięki interpretacjom dzieł operowych głównie Verdiego i Pucciniego jak i muzyki francuskiej. Jest on jednym ze współczesnych artystów specjalizujących się w weryzmie.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl