Nuty: nuty na saksofon

Ryo Noda: Phoenix pour saxophone alto seul - Fushicho - nuty na saksofon

64 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Urodzony w Japonii Ryo Noda został doceniony za swoje przyszłościowe, awangardowe kompozycje i innowacyjne techniki gry. Phoenix nie jest wyjątkiem. Wykorzystując w pełni rozszerzone techniki gry na saksofonie, Noda dostarcza szczegółową partyturę. Jednak znaczna część interpretacji w odniesieniu do tempa, pauz i zagięć wysokości dźwięku pozostaje w gestii wykonawcy. Phoenix jest jednym z wielu znaczących utworów na saksofon solo opracowany dla zaawansowanych muzyków. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Tytuł: Phoenix pour saxophone alto seul - FushichoAutor: Ryo NodaStopień trudności: dla zaawansowanychInstrument: saksofonNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Alphonse LeducFormat: 3 strony, A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: angielski, francuski, japońskiISBN: 9790046272165 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

LTD PHOENIX 1000 BK gitara elektryczna - WYPRZEDA
PWM Taylor Dennis - Jazz saxophone. An in-depth look at the styles of the tenor masters (+ CD)
Aerial7 Phoenix Salsa słuchawki
LTD Phoenix 200 gitara elektryczna
Saksofon

Saksofon

Saksofon to instrument dęty, który pomimo iż wykonany jest z metalu należy zaliczyć do grupy instrumentów dętych drewnianych. Klasyfikacja wynika z budowy oraz drewnianego stroika, który jest źródłem dźwięku (podobnego do tego znajdującego się w klarnecie).

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl