Nuty: nuty na pianino rozrywka

Ray Charles: Essential Piano Songs - nuty na fortepian, melodia, akordy gitarowe i słowa

102 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Antologia piosenek legendy muzyki soul i gospel - Raya Charlesa. do grania i słuchania. Znajdziesz tu między innymi Georgia On My Mind i Hit The Road Jack, ulubione utwory tego wyjątkowego artysty. Wszystkie piosenki z tej kolekcji zostały zaaranżowane na fortepian, głos i gitarę. Spis utworów: Born To Lose Drown In My Own Tears Georgia On My Mind Hallelujah I Love Her So Hard Times (No One Knows Better Than I) Hit The Road Jack I Believe To My Soul I Can't Stop Loving You Mess Around Unchain My Heart What I'd Say You Don't Know Me Tytuł: Ray Charles: Essential Piano Songs Autor: Ray Charles Stopień trudności: dla początkujących i średnio zaawansowanych Instrument: fortepian, gitara, głos Notacja muzyczna: zapis nutowy, symbole akordów, diagramy akordów gitarowych Wydawnictwo: Wise Publications Format: 80 stron, A4, oprawa miękka Język wydania: angielski ISBN: 9780711940932 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Charles Ray - Gold classics (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Rni - 100 love songs (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Rni - Frozen (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Rni - The new illustrated treasury of Disney songs (utwory na fortepian, wokal i gitar)
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Charles Gounod

Charles Gounod

Francuski kompozytor, twórca opery oraz utworów religijnych. Urodził się w 1818 roku w Paryżu, gdzie zakochany w muzyce postanowił kształcić się w Paryskim Konserwatorium.

Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Reportaż o zespole, który tworzy muzykę z wykorzystaniem tradycyjnych instrumentów poddając ich dźwięk silnej obróbce cyfrowej. Instrumenty służą jako wygodny interface do grania - ginie melodia, ale być może dzięki temu łatwiej jest dostrzec inne elementy?

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl