Nuty: Nuty

Pro Vocal Mixed Edition Volume 12 - Frozen (Kraina Lodu) - Kristen Anderson-Lopez, Robert Lopez - nuty na głos z tekstem i akordami gitarowymi (+ audi

97 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Pozycja z serii "Pro Vocal" zawiera 7 piosenek z filmu animowanego "Frozen" - "Kraina Lodu". Każda piosenka w opracowaniu nutowym, zawiera linię melodyczną, tekst oraz symbole akordów. Nuty dla początkujących. Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio zawierają m.in. wersje demo oraz podkłady do zagrania każdego utworu i są w cenie książki. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule Spis utworów:     Do You Want To Build A Snowman?     Fixer Upper     For The First Time In Forever     In Summer     Let It Go     Love Is An Open Door     Reindeer(s) Are Better Than People   Tytuł: Pro Vocal Mixed Edition Volume 12 - FrozenAutor: Kristen Anderson-Lopez, Robert LopezStopień trudności: dla początkujących Instrument: głosSeria: Karaoke / Pro vocal Notacja muzyczna: zapis nutowy, linia melodyczna, akordyWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 32 str., A4, miękka oprawa, dołączony kod Audio Access OnlineJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781480386426 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - Frozen (utwory na fortepian, wokal i gitar)
Savarez Mixed (676517) Struny do gitary elektrycznej Hexagonal Explosion Nickel Mixed .009-.046
GHS LA Classique - Muriel Anderson Signature struny do gitary klasycznej, Tie-On
AKG WMS40 Pro Single Vocal Set mikrofon bezprzewodowy
Robert Kwiatkowski

Robert Kwiatkowski

Robert Kwiatkowski należy do grona wybitnych polskich muzyków swojej generacji. Ten znakomity skrzypek i kameralista jest zdobywcą nagród na wielu prestiżowych konkursach kameralnych w kraju i za granicą oraz licznych wyróżnień za dokonania artystyczne.

Robert Schumann

Robert Schumann

Ten niemiecki kompozytor urodzony w Zwickau w 1810 roku jest jednym z typowych przedstawicieli romantyzmu w muzyce. Był synem księgarza, tak więc od najmłodszych lat związany był z literaturą i to do tego stopnia, że w pewnym etapie swojego życia wahał się między tą dziedziną sztuki a muzyką.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl